Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Finanšu horoskops 2023. gadam

Redakcija
Redakcija

Tas, cik ātri piepildās mūsu sapņi, bieži atkarīgs no pieejamajiem līdzekļiem, veiksmes un mūsu spējām. Lai zinātu, kam jāpievērš uzmanība nākamajā gadā, var pavaicāt zvaigznēm.

Auns.

2023. gadā Auns iesoļos radošu ideju pārņemts un ar apņēmību tās īstenot. Šīs Uguns zīmes pārstāvjiem raksturīgi izmēģināt sevi visdažādākajos ampluā, un parasti viņu vaļasprieku un aktivitāšu saraksts ir iespaidīgs. Tomēr agri vai vēlu katrs Auns nonāk kādā noteiktā jomā, kuru spēj veiksmīgi attīstīt un apvienot peļņas gūšanu ar iedvesmojošu nodarbi. Daudziem no viņiem jaunajā gadā būs tieši šāds periods.

Parādīsies liels skaits izdevīgu un interesantu piedāvājumu. Finanšu horoskops 2023. gadam Aunam iesaka īstenot visus plānus un saņemt dāsnu atlīdzību. Tā var būt sava biznesa uzsākšana, ilgi gaidīta pārcelšanās, biznesa partneru vai jauna darba atrašana, kardināla nodarbes maiņa. Jāpiesargās no impulsīviem pirkumiem un mēģinājumiem panākt visu uzreiz.

Vērsis.

Nākamajā gada Vērša stiprā puse būs plānošana. Izturoties atbildīgi, viņi varēs īstenot savus plānus, sakrāt vajadzīgo summu un iegādāties visu nepieciešamo. Vērši reti tērē naudu nevajadzīgām lietām, un viņus ir grūti pamudināt uz ko tādu. Viņi ir labi sarunu biedri un motivētāji, taču pat līderiem dažreiz vajadzīga palīdzība tālākā kursa izvēlē. Zīmes pārstāvjiem nevajadzētu izvairīties no publiskas uzstāšanās, jo tā dažkārt ļauj pārliecinoši pacelties pa karjeras kāpnēm vai uzsākt biznesu.

Gada sākumā Zemes zīmes pārstāvji piedzīvos zināmas grūtības - aizkavēšanās, atteikumi sadarboties vai pieņemt darbā, sarežģījumi biznesā. Situācija mainīsies maija vidū. Jūnijā var investēt IT sektorā, mājokļos vai jaunos projektos. Rudenī pret piedāvājumiem jāizturas uzmanīgi. Labvēlīgs periods mācībām, prasmju slīpēšanai un pieredzes gūšanai.

Dvīņi.

Dodoties noteiktā virzienā, šai zīmei piederošie cilvēki bieži izjūt šaubas. Viņiem vienmēr šķiet, ka izvēlējušies neīsto ceļu, un varētu labāk realizēt savu potenciālu citā jomā. Patiesībā šādi izpaužas Dvīņu vēlme pēc iespējas īsākā laikā sasniegt vairāk, un, kad tas nenotiek, viņi ļaujas šaubām. Jaunais gads sola aktīvu attīstību, ja tiks izvirzīti skaidri mērķi. Dvīņiem pietiks spēka īstenot lielus projektus gan biznesā, gan radošajā sfērā. Domājot par nākotnes plāniem, nevajadzētu baidīties ieskatīties aiz horizonta.

Var uzsākt nelielu projektu, kas pēc dažiem mēnešiem pārtaps stabilā ienesīgā biznesā. Finanšu horoskops 2023. gadam iesaka Dvīņiem biežāk būt starp cilvēkiem un piedalīties pasākumos. Var izdoties uzsākt sadarbību ar uzticamiem partneriem. Tikai neaizmirstiet par atpūtu un ceļojumiem – dzenoties pēc miljoniem, viegli var sagraut savu veselību.

Vēzis.

Nākamajā gadā Vēži manāmi paplašinās savu paziņu loku, un to skaitā būs cilvēki, kas noderēs Vēžu pašattīstībai. Šīs zīmes pārstāvji kļūs par īstām savu komandu "zvaigznēm" un tiem, kuriem citi vēlēsies līdzināties. Ienesīgi darījumi, ilgi gaidīti līgumi, neskaitāmas pateicības – tas piepildīs Vēžu dzīvi 2023. gadā. Uzņēmējiem vajadzētu pievērst uzmanību darba kolektīvam un pārliecināties, ka neviens no komandas netraucē virzīties uz kopīgo mērķi.

Vēzim svarīgākie ir pastāvīgi ienākumi un stabilitāte. Jaunais gads Ūdens stihijas pārstāvjiem nesīs iedvesmu un radošo talantu uzplaukumu, kā arī jaunus attīstības apvāršņus. Tomēr Vēžiem nevajadzētu uzsākt savu biznesu. Visrentablākais un interesantākais būs darbs komandā. Radošā dzirksts ļaus efektīvi organizēt korporatīvos pasākumus. Finanšu horoskops 2023. gadam Vēžiem iesaka aktīvi komunicēt un veidot lietišķas attiecības. Nepiekrītiet avantūristiskiem piedāvājumiem un nepieņemiet lēmumus emociju iespaidā.

Lauva.

2023. gadā Lauvas saņems pelnīto atlīdzību par pūlēm – tie var būt līdzekļi no ienesīgām investīcijām, jauns etaps biznesa attīstībā, kolēģu atzinība u.c. Lauvas kļūs par dzīvu piemēru tam, ka veiksme ir tikai aisberga redzamā daļa, un bieži vien tas, kas atrodas apakšā, citiem nav pamanāms. Tomēr Lauvas neapstāsies pie sasniegtā, un jau gada sākumā zvaigznes iesaka sākt kalt tuvāko mēnešu plānus.

Gads gan iesāksies ne tik optimistiski, taču martā situācija mainīsies uz labo pusi. Finanšu horoskops Lauvai sola jaunu iespēju rašanos profesionālajā jomā, ja vien ļausiet izpausties saviem talantiem. Liela loma panākumos būs arī domubiedru komandai un citu veiksmīgu cilvēku piemēram.

Jaunava.

Jaunavām, tāpat kā citām Zemes zīmēm, ir grūtības veidot labus ieradumus. Finanšu pratības trūkums bieži vien ir Jaunavu vājā vieta, taču viņām ir arī vairākas priekšrocības – neticama neatlaidība, spēja smagi strādāt un mērķtiecība. Zvaigznes iesaka nākamajā gadā iemācīties kvalitatīvi mijiedarboties ar finansēm un uzlabot plānošanas prasmes. Ja uzņemsies visu, ko piedāvā, pārpūlēsies, prognozē finanšu horoskops 2023. gadam. Jaunavai jāstrādā komandā, jāmeklē pieredzējuši partneri un jārīkojas stingri pēc plāna.

Gada sākums var būt saspringts un sarežģīts, taču jābūt pacietīgai, jo vasaras sākumā situācija mainīsies uz labo pusi. 2023. gadā Jaunavām ieteicams taupīt savus emocionālos spēkus jauniem sasniegumiem. Parādu var atdot kāds sens, domās jau norakstīts parādnieks. Gada otrajā pusē nevajadzētu nevienam aizdot, ieguldīt šaubīgos projektos vai rakstīt atlūgumu darbā. Labāk ietaupiet vai krājiet kaut kam noderīgam.

Svari.

Svaru situācija 2023. gadā vislabāk ilustrē šīs zīmes būtību. Viņiem būs jāizsver – izvēlieties vienu no divām iespējām, no kurām katrai ir savas nenovērtējamas priekšrocības. Tas var būt uzņēmējdarbības ceļa krustojums vai izvēle starp divām interesantām vakancēm. Turklāt neviena no izvēlēm nebūs "nepareiza", tomēr no cilvēka lēmuma būs atkarīga viņa tuvākā nākotne.

Var būt panākumi biznesā, taču tas notiks, ja paaugstināsiet kvalifikāciju un apgūsiet jaunas zināšanas. Nepārtrauciet studijas, iesāktos kursus - dubultojiet pūles un jums uzsmaidīs veiksme. Finanšu horoskops pat iesaka Svariem dalīties ar uzkrāto pieredzi un zināšanām. Tie var būt pašu novadīti kursi, nodarbības, koučings un daudz kas cits.

Skorpions.


Nākamajā gadā Skorpionam būs kāds liels pirkums, un tas var notikt jau pavasarī. Tā var būt jauna mitekļa, automašīnas iegāde vai pat līdzdalība uzņēmumā — viss atkarīgs no konkrētā cilvēka. Taču šādi soļi prasīs noturīgu pārliecību un izpratni par iespējamām sekām, īpaši, ja runa ir par biznesu.

Problēmu risināšanā palīdzēs jauni lietišķie sakari, tāpēc ir vērts aktīvi komunicēt un apgrozīties domubiedru sabiedrībā. Negaidīta peļņa var būt saistīta ar darbu, kurā Skorpions jau aktīvi iesaistīts. Jebkurš lēmums jāpārdomā, neļaujies emocijām, tad vari saņemt prēmiju vai paaugstinājumu darbā. Rudenī Skorpionam labāk ieplānot atvaļinājumu. Dodies ceļojumā, atgūsti spēkus un jaunus iespaidus. Palutini sevi ar iepirkšanos.

Strēlnieks.

Nākamais gads Strēlniekiem nepaies bez likteņa izaicinājumiem, kurus nodrošinās konkurenti biznesā. Par laimi, runa ir par veselīgu konkurenci, kur uzvarētāju nosaka viņa prasmes un spēja darboties dažādās situācijās. Strēlniekiem būs jāpieliek pūles, lai gūtu panākumus un sasniegtu pilnīgi jaunu finansiālo līmeni. Visnoderīgākā nodarbe - ieguldīt laiku un līdzekļus savu prasmju un zināšanu pilnveidošanā.

Pirmajā pusgadā šīs zīmes pārstāvji varēs veidot karjeru, paplašināt biznesu, uzsākt savus projektus. Tāpat gads būs labvēlīgs stratēģisko plānu izstrādei profesionālajā jomā un sadarbības uzsākšanai vai nostiprināšanai ar ārzemju partneriem. Lēmumiem jābūt līdzsvarotiem un jāatsakās no riska. Neaizdodiet nevienam, ilgi gaidīsiet naudas atmaksu.

Mežāzis.


Nākamajā gadā vairāku faktoru sakritība ļaus Mežāžiem būtiski palielināt finansiālās rezerves – spēja būt īstajā laikā un īstajā vietā, prasme ietekmēt sarunu biedru un uzticība saviem ideāliem. Mežāžu talants izpaudīsies spējā veikt vairākus uzdevumus vienlaikus un jebkuros apstākļos iet līdz galam. Viņi pratīs par pamatu ņemt “neapstrādātu” ideju un pārdomāt visus veidus, kā to pārvērst realitātē. Tomēr ikvienam, kas pieder šai zīmei, jāizvairās no pārslodzes – tā var ilgstoši izsist no ierindas pat pašu aktīvāko cilvēku.

2023. gads būs labvēlīgs karjeras izaugsmei un biznesa attīstībai. Finansiālā situācija tikai uzlabosies. Tāpat finanšu horoskops Mežāzim sola sasniegt augstāku sociālo stāvokli, būs resursi un iespējas iekarot jaunas sociālās virsotnes. Gada otrajā pusē būs iespēja pilnībā mainīt darbības jomu. Ja vēlaties noslēgt līgumu vai uzsākt sadarbību, tad izvēlieties pavasari.

Ūdensvīrs.

Šī zīme vienmēr bijusi slavena ar to, ka zem tās dzimušie mīl risku, cenšas visu sasniegt uzreiz un nekad nepadodas grūtībām. Tomēr zvaigznes brīdina, ka 2023. gadā pārdrošība un laušanās aizvērtās durvīs Ūdensvīram var radīt problēmas. Labāk uz brīdi aizmirst par risku un atturēties no domas paļauties uz veiksmi – tā ir visai kaprīza pavadone. Tā vietā labāk piebremzēt un parūpēties par finanšu taupīšanu, noguldīšanu.

Finanšu horoskops 2023. gadam Ūdensvīram iesaka apsvērt visus iespējamos soļus ceļā uz mērķi, lai neiesaistītos kādā avantūrā. Tāpat ir vērts izvēlēties vienu mērķi un iet uz to. Var gadīties, ka nāksies atcelt kādu svarīgu braucienu.

Zivis.


Mierīgās un saprātīgās Zivis nākamgad būs kā spārnos. Zvaigznes prognozē tālu ceļojumu, jaunu hobiju un nopietna biznesa perspektīvas rašanos. Cilvēki, kas dzimuši zem šīs zīmes, ne vienmēr pieraduši pie tik piesātinātas un daudzējādā ziņā satraukuma pilnas dzīves, taču viņi ātri pierod pie tās priekšrocībām. Zivīm ļoti svarīgs ir tuvinieku atbalsts, ar viņu palīdzību tās var gūt lielus panākumus jebkurā biznesā.

Gada sākumā iespējami neplānoti un neefektīvi izdevumi. Finanšu horoskops Zivīm iesaka 2023. gadā mazāk runāt par saviem plāniem un paturēt noslēpumā to, kas jau ir sasniegts. Gada otrajā pusē veiksme uzsmaidīs un varēs sasniegt savus mērķus. Kāds piedāvās sadarbību uz izdevīgiem nosacījumiem.

Mīlas pilnu 2023. gadu!