Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 3


Nedēļas nogalē Latvijas Nacionālais vēstures muzejs aicina ģimenes ar bērniem spēlēt dārgumu medības

Redakcija
Redakcija

24. un 25. februāra dārgumu medības muzejā būs aizraujošas tiem 5–7 gadniekiem, kuri jau mācās alfabētu un kopā ar vecākiem vēlas pārbaudīt, cik labi ir apguvuši burtiņmācību. Saistošā meklēšanas spēle iespējama visas dienas garumā un to var uzsākt jebkurā brīdī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00. Interesenti gaidīti Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā, Brīvības bulvārī 32, Rīgā.

Sestdien, 24. februārī, dalība spēlē ir bez maksas, bet 25. februārī jāmaksā vien Ģimenes biļetes cena – 4 eiro.
Spēle “Burtu medības” risinās muzeja ekspozīcijā, kur bērni var atkārtot alfabētu vai ar vecāku palīdzību noskaidrot redzamo muzeja priekšmetu sākumburtu, piemēram, ar A burtu sākas adata, ar B – bruņucepure, ar C – celaine. Uzdevums ir – ejot cauri ekspozīcijas zālēm, sameklēt 22 atšķirīgus vārdus jeb priekšmetu nosaukumus.
Spēlei izstrādātas arī divas atšķirīgas sarežģītības uzdevumu lapas, kuras iespējams lejupielādēt Latvijas Nacionālais vēstures muzejs vai saņemt uz vietas muzejā.

Dārgumu medību spēle ir iespēja ģimenei ar bērniem aizraujoši un azartiski pavadīt laiku kulturālā un izglītojošā vidē, kas Latvijas simtgades gadā rosina iepazīt vai papildināt zināšanas Latvijas vēsturē.

Marta (24. un 25. martā) dārgumu medības palīdzēs saskatīt muzeja priekšmetu formu dažādību. Aprīļa (28. un 29. aprīlī) dārgumu medību spēle paredzēta erudītiem skolēniem, kuri prot risināt dažādus uzdevumus, burtu šarādes un rēbusus.