Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 3


Video: 4. maija svētkos atklāj atjaunoto Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galveno ēku

2016. gada 2. maijā plkst. 12.00 Latvijas Nacionālais mākslas muzejā notika preses konference, kas bija veltīta atjaunotās LNMM vēsturiskās galvenās ēkas K. Valdemāra ielā 10, Rīgā, oficiālajai atklāšanai 2016. gada 4. maijā.

Muzeja apmeklētājus sagaidīs jauna pastāvīgā ekspozīcija “Latvijas māksla. 19.–20. gadsimts” (vēsturiskās ēkas 2. un 3. stāvā), kā arī divas atklāšanas izstādes, veltītas izciliem Latvijas māksliniekiem: “Miervaldis Polis. Ilūzija kā īstenība” (Lielajā izstāžu zālē jaunajā apakšzemes piebūvē) un “Boriss Bērziņš (1930–2002). Sudrabs / zelts” (vēsturiskās ēkas 4. stāva izstāžu zālēs).

Skatītāju ērtībām tiks piedāvātas mūsdienīgas ekspozīciju interpretācijas un izziņas iespējas, bezvadu interneta pieslēgums, atpūtas zonas pastāvīgajās ekspozīcijas, kafejnīca un suvenīru veikals. Tagad muzejs ir pilnībā pieejams arī ģimenēm ar bērnu ratiņiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos.

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu preses konferencē, nelielu virtuālo tūri arī jaunajās LNMM telpās, kā arī video fragmentu no sarunas ar Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktori Māru Lāci.
Vērtējums: +1