Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:148, Did:0, useCase: 3


Video: LAULĪBAS DZĪVES AINAS Dailes teātrī. Izrādes fragmenti

Redakcija
Redakcija
20. maijā Dailes teātra Lielajā zālē notika režisors Regnāra Vaivara iestudētā Ingmara Bergmana “Laulības dzīves ainas” pasakas par laulības dzīvi 2 daļās pirmizrāde. Reiz dzīvoja vīrs un sieva – Jūhans un Marianna, un viss viņiem bija. Viņš – zinātņu docents, viņa – advokāte. Inteliģenti, veiksmīgi un izskatās jaunāki par saviem gadiem. Un arī viņu vecāki ir tādi paši. Tātad veiksminieki jau otrajā paaudzē. Ir māja, ir mašīnas, un ir arī bērns. Ko vēl vairāk vajag, jūs teiksiet!

Lomās: Juris Žagars, Mariannu atveidos Ilze Ķuzule-Skrastiņa. Pārējās lomās - Ģirts Ķesteris (Pēteris), Kristīne Nevarauska (Katarīna), Rēzija Kalniņa (Eva), Ieva Segliņa (Palma kundze), Kaspars Zāle (Fotogrāfs), Mirdza Martinsone (Jakobi kundze), Anete Krasovska, Ieva Florence, Niklāvs Kurpnieks un Pauls Iklāvs (Asistenti), kā arī Anna Jansone vai Elizabete Luīze Cukanova (Ariēla).


Tuvākās izrādes 29. maijā, 3. un 4. jūnijā. Biļetes nopērkamas Dailes teātra un Biļešu Paradīzes kasēs

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā izrādes videofragmentus.
Vērtējums: +2