Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:148, Did:0, useCase: 3


Video: GRANĀTU KRĀSAS APROCE Dailes teātrī. Izrādes fragmenti

Redakcija
Redakcija
Režisors Mihails Gruzdovs Dailes teātra Mazajā zālē iestudējis Aleksandra Kuprina melodrāmu “Granātu krāsas aproce”. Vai pasaulē ir sastopama īsta mīla? Nesavtīga, pašaizliedzīga mīla, kas nealkst atalgojuma, kas stiprāka par nāvi? Tāda mīla, kuras dēļ var paveikt jebkuru varoņdarbu, ziedot dzīvību, uzņemties ciešanas – mīla, kas nav slogs, bet viens vienīgs prieks... Tāda mīla, par kādu sapņo sievietes un kādu var piedzīvot varbūt tikai reizi 1000 gados. Stāsta, ka agrāk tā esot bijis. Bet, ja arī nav bijis, vai tad tomēr cilvēces labākie gari un prāti nesapņo un neskumst par to? Tas ir vislielākais noslēpums pasaulē!

Lomās: Artūrs Skrastiņš, Vita Vārpiņa, Aldis Siliņš, Aija Dzērve, Gints Andžāns, Juris Bartkevičs vai Jānis Paukštello un Ilze Dzenīte.

Tuvākā izrāde 29. maijā. Biļetes nopērkamas Dailes teātra un Biļešu Paradīzes kasēs

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā izrādes videofragmentus.
Vērtējums: +2