Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:423, Did:0, useCase: 3


“TĒTIS” – spraigs latviešu detektīvs

Redakcija
Redakcija

Jauns papildinājums “Zvaigznes detektīvu kluba” cienītājiem – aizraujošais un emocionālais Annas Burgas kriminālromāns “Tētis”, Apgāda Zvaigzne ABC romānu konkursa laureāts.

Skolotāja Judīte Emsiņa, kas raksta ar pseidonīmu Anna Burga (par godu vecmāmiņas piemiņai), savam pirmajam romānam izvēlējusies laika un telpas ziņā neparasti apjomīgu materiālu. Tur ir gan 1968. un 1986., gan 2012. un 2017. gads, un darbība notiek gan kādreizējā Kazahijas PSR, gan Francijā, gan dažādās Latvijas vietās – tiklab bērnunamā, kā vēstniecībā un ģimenes savrupmājā.

Taču visus šos tik atšķirīgos sižeta elementus autore veiksmīgi savijusi vienā neparastu un pat baisu notikumu virknē, liekot lasītājam maldīties minējumos līdz pat grāmatas pēdējai lappusei.
Māsas Alise un Ieva aug bērnunamā Rundenes muižā, jo viņu māte ir alkoholiķe, bet tēvi – katrai savs – nav zināmi. Meitenēm ir paveicies, jo viņām atrasta audžuģimene Francijā. Taču izrādās, ka viss nav tik vienkārši.
Bērnunama kādreizējā audzēkne, tagadējā Francijas vēstniecības darbiniece Tīna Legrāna, apstākļu sakritības dēļ atgriezusies savā bērnības zemē, nojauš, ka skaistā vieta pie ezera slēpj sevī savādus noslēpumus. Neparasti liels psihotropo medikamentu patēriņš, jaunās medmāsiņas Elīnas noslepkavošana pirms dažiem gadiem un pat vēl senāki dīvaini notikumi – tas viss liek Tīnai domāt, ka bērnunamā notiek noziedzīgi darījumi.
Lai noskaidrotu patiesību, Tīnai ir jāatrod mazās Ieviņas tētis…

Pieejama arī e-grāmata.