Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 3


Izdots Andra Akmentiņa dzejas krājums "Laimīgas beigas"

Redakcija
Redakcija

““Laimīgas beigas” ir mans jaunākās desmitgades krājums ar meklējumiem mežainās pastaigās un radošajās lekcijās kopā ar studentiem, kad dzejas algoritms tiek gan veidots, gan piemānīts. Te savijas globālais ar vietējo, dzejproza ar liriku, dzīvība spēlējas, valodas plaisās uzsaucot tuk tuk brīvā, un laime turpinās arī pēc tam, kad izslēdzas TV kameras.
Var lasīt arī kā piemiņas un pateicības grāmatu jaukiem, dzīvē satiktiem cilvēkiem, pieņemot savu un civilizācijas vecumu un nolemtību, kamēr tas vēl izdodas saulaini.”

Andris Akmentiņš

Latviešu dzejniekam un rakstniekam Andrim Akmentiņam līdz šim jau iznākuši četri dzejoļu krājumi, stāstu kopojums un divi romāni: “Skolotāji” (2018) un “Meklējot Ezeriņu” (2021). Par dzejas publikācijām viņš saņēmis Klāva Elsberga prēmiju, bet par romānu “Skolotāji”, kas iznāca “Dienas Grāmatas” izdotajā grāmatu sērijā “Mēs. Latvija, XX gadsimts”, 2019. gadā ieguvis AKKA/LAA Autora balvu un Dzintara Soduma balvu.

Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis