Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:11, Did:0, useCase: 3


Stila padomi: kā vīrietim lieliski izskatīties jebkurā dzīves situācijā?

Redakcija
Redakcija

Stiliste Sintija Selicka-Užane ir pārliecināta, ka pasaule pieder drosmīgajiem, un aicina vīriešus savā garderobē apvienot ērto un funkcionālo ar spilgto un neierasto. Stilu šodien definē ne vien tas, ko tu velc, bet arī tas, ar kādiem aksesuāriem izvēlies papildināt savu apģērbu. Šeit arvien lielāku lomu ieņem mūsdienu tehnoloģijas, ka kļuvušas gan par vērtīgu palīgu ikdienā, gan par vienu no individuālā tēla pamatelementiem. Līdzās funkcijām ne mazāk svarīgs ir dizains, kas iekļaujas mūsu dzīvesstilā. Stiliste stāsta, kam jābūt stilīga vīrieša garderobē un kā ikvienā ikdienas situācijā apģērbu veiksmīgi savienot ar modernajiem un funkcionālajiem tehnoloģiju sīkrīkiem jeb “gadžetiem”.

Izvēlies drosmi
“Ikdienā var redzēt, ka Latvijā cilvēki savā apģērbu izvēlē ir samērā vienveidīgi – mums patīk vienkāršas kombinācijas, bez izteikti spilgtām krāsām. Citviet pasaulē un jo īpaši tādās modes galvaspilsētās kā Milāna vai Parīze uzreiz varam novērot daudz drosmīgāku izvēli, kas visai pilsētai liek izstarot enerģiju! Gribu rosināt vīriešus arī Latvijā ģērbties spilgtāk, iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, nestagnēt un eksperimentēt!” stāsta Sintija Selicka-Užane. “Mans moto attiecībā uz stilu ir, ka katru dienu ir jāizskatās labi, jāizvēlas labākais, kas ir skapī, un jāpadara sevi skaistu. Tad arī paši jutīsimies labi.”

Ja vīrietis grib iet līdzi laikam, stiliste iesaka pamazām savā garderobē ieviest pa vienam kvalitatīvam un drosmīgam apģērbam. Vēl jo labāk, ja tas darināts no otrreiz pārstrādātiem materiāliem – tādējādi vīrietis būs gan stilīgs, gan atbildīgs pret apkārtējo vidi. Otra iespēja ir iepirkties “vintage” veikalos, kas ļaus ne vien labi izskatīties un atrast unikālus apģērbus, bet arī ietaupīt.

Biznesā kā zivs ūdenī
Ja vēlies būt veiksmīgs biznesā, ir jābūt kā zivij ūdenī – konstantā kustībā, vienmēr elastīgam un spējīgam “izpeldēt” no jebkuras dzīves piespēlētās situācijas. Biznesa apģērbam jābūt viegli kombinējamam, – piemēram, uzvalkus var droši savstarpēji mainīt, kombinēt ar citas krāsas biksēm, žaketēm. Jāatceras gan, ka solīdam kopskatam nedrīkstētu kombinēt dažāda veida rūtis, un jārūpējas, lai apģērbs vienmēr ir izgludināts un tīrs, zeķes pieskaņotas un padomāts par detaļām. Šeit izcili iederēsies elegants rokaspulkstenis, kas biznesā ir arī personības apliecinājums, atgādina Sintija Selicka-Užane: “Ja atceramies pirmos viedpulksteņus, tie bija diezgan sportiski un lieli. Bet jaunākie modeļi piedāvā arī elegantu dizainu un izcili kvalitatīvus materiālus – titāna korpusu un izturīgu safīra stiklu, lai iederētos gan ikdienas, atpūtas un sporta gaitās, gan arī biznesa vīrieša garderobē.”

Atpūta kā svaiga gaisa malks
Atpūta un izklaide pēc garas darba dienas ir kā svaiga gaisa malks, lai atkal uzlādētos un atgūtu enerģiju. Tieši šādam būtu jābūt arī vīrieša apģērbam atpūtā – vieglam, elegantam un drosmīgam. Šosezon topā ir mēteļi, kas iederēsies teju ikvienā dzīves situācijā. Mēteļi piestāv jebkuram vīrietim – tie var būt dažāda veida, krāsas, materiālu. Viens kvalitatīvs mētelis vīrieša garderobē kalpos ilgi un izskatīsies eleganti, gan dodoties uz operu, gan jebkuru citu pasākumu vai tikšanos. Turklāt sievietes būs sajūsmā, ka vīrietis viņām blakus izskatās labi, kopti un šarmanti. No tehnoloģijām atpūtā ļoti noderēs austiņas, kas jau sen mūsu ikdienā pretendē uz gandrīz tikpat svarīga aksesuāra lomu kā kaklarota vai rokaspulkstenis. Lai atslēgtos no ikdienas drūzmas ar savu iemīļoto mūziku vai podkāstu, funkcionāli lielisks un stilīgs garderobes papildinājums ir jaunās Huawei FreeBuds Pro bezvadu austiņas – neuzkrītošas un ērtas, turklāt ar aktīvu trokšņu slāpēšanu.

Ikdienai piestāv sazemēties
“Ikdienā cilvēkam jābūt stabilam, sazemētam. Lai dzīvē kaut ko sasniegtu, mēs nevaram tikai lidināties pa gaisu,” norāda stiliste un iesaka ikdienas gaitās izvēlēties klasisku apģērbu, ko papildina kāda stila “odziņa” un kāds tehnoloģiju rīks ērtākai ikdienai. Jālūko, lai bikses vienmēr būtu īstajā izmērā un garderobē nebūtu tikai džinsi, bet arī auduma bikses – apspīlētākas, īsākas, garākas. Lai koptēls būtu interesantāks un ikdienas gājiens pie draugiem vai uz pasākumiem būtu neierastāks, stiliste iedrošina vilkt spilgtas krāsas džemperi vai žaketi. Aktuāla ir arī cepuru izmantošana, ko Sintija Selicka-Užane gan neiesaka nēsāt pie sportiska stila apģērba. Neatsverams ikdienas stila aksesuārs būs viedpulkstenis, jo tas ne vien labi izskatīsies un ar dažādām ciparnīcas ādiņām ļaus to pieskaņot apģērbam, bet faktiski atvieglos aktuālāko tālruņa funkciju lietošanu. Piemēram, ar Huawei Watch GT 2 Pro attālināti varēsi uzņemt fotogrāfijas savā viedtālrunī vai ērti kontrolēt mūzikas atskaņošanu tieši no pulksteņa. Faktiski tas ir uzticams asistents visās situācijās, jo bez uzlādes darbojas līdz pat divām nedēļām.

Sportiski un veseli
Šobrīd redzam, ka ļoti populārs ir sportiskais stils – jauniešiem, iespaidojoties no reperiem, modē nākušas pufīgas jakas, krāsaini salikumi un botas, kas vienlaikus ļauj brīvi kustēties un gaumīgi izcelties. Sintija Selicka-Užane gan iesaka sportiski neģērbties katru dienu, bet nošķirt svarīgus pasākumus, kuriem izvēlēties ko klasiskāku un elegantāku. Tāpat stiliste iedrošina, ka sportiskais stils nav domāts tikai jauniešiem: “Mūsdienīgs vīrietis nav tikai jaunietis! Šobrīd gandrīz ikviens cilvēks cenšas vairāk pievērst sev uzmanību, būt aktīvs un lietot arī jaunos “gadžetus”, kas palīdz rūpēties par savu veselību. Tāpēc sportisko stilu izcili papildina Huawei Watch GT 2 Pro viedpulkstenis, kuram ir veselības un sporta funkcijas ar vairāk nekā simt dažādiem treniņu režīmiem. Turklāt uzlabotā sirdsdarbības, miega un stresa monitorēšanas tehnoloģija padarīs šo pulksteni par ikviena vīrieša personīgo treneri.”