Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Seksīgā Terēze Kalmane laiž klajā singlu «Molly»

Redakcija
Redakcija
Pagājušās nedēļas beigās jaunā, talantīgā dziedātāja Terēze Kalmane (Terze Kalman) laida klajā savu jaunāko veikumu – singlu «Molly». Dziesmas autori ir Julianna Tīruma, JL Kalmann un Dead Cash.

««Molly» ir mierīga, bet tajā pašā laikā – emocionāla pop-r&b dziesma, kura runā par kāpumiem un kritumiem attiecībās. Dziesmas teksts stāsta par cīņu ar vientulību un problēmām, kuras saistītas ar nepatiesām emocijām attiecībās. Mēs visi meklējam drošības sajūtu un īstu mīlestību, taču bieži vien rozā briļļu efekts neļauj būt racionāliem. Piedziedājums «You only / Love me on Molly» nozīmē, ka saikne starp diviem cilvēkiem ir tikai pagaidu variants,» stāsta dziedātāja un piebilst, ka dziesmas otrā daļa pāriet uz nedaudz bezrūpīgāku noskaņu un runā par atvadīšanos no nevajadzīgām attiecībām. «Īsi sakot, kopumā dziesma «Molly» atspoguļo mūsdienu attiecību īslaicīgo un bieži vien sarežģīto raksturu,» saka Terēze.
Vērtējums: