Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Talantu Fabrikas ZIX publicē emocionālu dziesmu

Redakcija
Redakcija
TV šova “Talantu Fabrika” agrākais dumpinieks ZIX jeb īstajā vārdā Zigmārs Liepiņš pēc ilgas pauzes ir atkal atsācis regulāri publicēt jaunas dziesmas. Pērnā gada nogalē klajā nāca dziedātāja atgriešanās dziesma un videoklips “Kad tevis nav”. Un tagad laiks jaunai dziesmai – “Man tevis nepietiks”. Abu jauno dziesmu vārdu un mūzikas autors ir dziedātājs un dziesmu autors Gatis Mūrnieks, kurš arī iedrošināja ZIX uz atgriešanos mūzikā. Gatis dziedātāju ir uzaicinājis piedalīties arī savā 35 gadu jubilejas koncertā, kas notiks 30. augustā Ozolniekos, kurā piedalīsies arī Jenny May, Horens Stalbe un Nikolajs Puzikovs.

Gatis: “Dziesma “Man tevis nepietiks” ir stāsts par to sajūtu, kad mīļotā cilvēka vienmēr ir par maz. Par to, ka esi gatavs darīt visu, lai viņš būtu blakus katru dienu, katru minūti un sekundi. Jā, tā ir dziesma par mīlestību, kas pie katra atnāk mazliet citāda.” Dziesmu studijā producējis Artūrs Palkevičs, bet teksta video izveidojis Kaspars Dvinskis (Dween Productions).
Vērtējums: