Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Japānis Masaki Nakagawa un Diona publicē kopīgu dziesmu latviešu valodā!

Redakcija
Redakcija
Masaki Nakagawa ir Latvijā iemīlējies japānis, kurš pirmo reizi pie mums ieradās pirms astoņiem gadiem. Kopš tā laika viesojies šeit vairākkārt, apguvis latviešu valodu un jau pamanījies sniegt vairākus koncertus. Pašlaik viņš atkal ir Latvijā, lai sniegtu koncertus un satiktos ar saviem draugiem, un publicētu jaunu oriģināldziesmu latviešu valodā, kas ierakstīta duetā ar latviešu talantīgo dziedātāju Dionu.

Agrāk Masaki veidoja pazīstamu latviešu dziesmu pārlikumus, bet nu laiks oriģināldziesmai – “Sārta saule uzlec lēnām”, kuras mūzikas autors ir pats Masaki, bet dziesmas vārdus rakstījis Emīls Buiķis, kurš rakstījis dziesmu vārdus arī grupai “Prāta vētra”. Kā zināms, Japāna tiek dēvēta par uzlēcošās saules zemi, tāpēc šādas dziesmas rašanās šķiet pašsaprotama, lai arī dziesmas vārdi sevī ietver vēl plašākus cilvēka jūtu pasaules apvāršņus. Dziesmu producēja Gints Stankevičs, bet video veidojis Kaspars Rudzītis (Dween Production), tostarp izmantojot video kadrus, kurus Masaki filmējis Japānā.

Dziedātāja un dziesmu autore Diona (Diona Liepiņa) ir jauna, enerģiska skatuves māksliniece, kas nebaidās no jauniem izaicinājumiem. Guvusi panākumus kā solo māksliniece, kā arī duetos ar grupām “bez PVN” (6. vietā “Muzikālās bankas” finālbalsojumā) un “pēc TUMSAs”. Pērn klajā nāca dziedātājas debijas albums “Marionete”, kurš nominēts balvai “Zelta Mikrofons” kategorijā “Labākā debija”.
Vērtējums: