Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Grupa KLAIDONIS prezentē jaunu albumu ar jaunām dziesmām

17. oktobrī sirsnīgā atmosfērā jaunajā Vecrīgas muzikālajā restorānā “MOONShine”, sešdesmito gadu amerikāņu rokenrola atribūtikas un Elvisa Preslija portretos izrotātajās telpās, notika pašmāju kantrī mūzikas grupas “Klaidonis” jaunā albuma prezentācijas pasākums. Pasākums pulcēja grupas uzticamākos līdzgaitniekus, kolēģus, albuma viesmuzikantus un arī ģimenes locekļus.

Albums “Ar smaidu saulrietā” ir grupas septītais studijas albums. Ierakstīts šogad “Factory Sounds Studio”, Rīgā sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču. Ierakstā bez grupas pastāvīgajiem dalībniekiem - Māra Slokas (bass, ģitāra un balss), Elmāra Jirgensona (bungas), Valda Rēbuka (ģitāra, balss), Vīganta Mureļa (steel ģitāra) un Zigmunda Poguļa (taustiņi), piedalījušies arī viesmuzikanti Dināra Rudāne (fona vokāls), Zanda Kudiņa (fona vokāls), Gundars Lintiņš (bungas), Marko Ojala (akordeons), Elita Kolča (vijole), Guints Žilinskis (klavieres), Juris Ārents (mutes harmonikas) un Gints Stankevičs (taustiņi). Jaunajā albumā ir iekļautas 11 dziesmas. 10 dziesmām mūziku rakstījis pats Māris Sloka, bet viena ir grupas ģitārista Valda Rēbuka sarakstīta un arī paša izpildīta. Vārdus rakstījis pats Māris Sloka, kā arī dzejniekiAgnese Līcīte un Guntars Račs. Līdz šim publicētas tikai divas dziesmas, kurām ir uzfilmēti arī dziesmu video -“Aizvijas ceļš” un “Zarus nelauz”.

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu pasākumā.
Vērtējums: +2