Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: CREDO un Sandija Vīgante sāk gadu ar jaunu dziesmu

Redakcija
Redakcija
Grupa CREDO jau laicīgi sākusi gatavoties savai 50 gadu jubilejai, ierakstot jaunu dziesmu sadarbībā ar dziedātāju Sandiju Vīganti. Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu “Nekad un vienmēr” Sandija, kā pirmā, izpildīja jau 2012. gadā talantu konkursā. Pāris gadus vēlāk to ieskaņoja Andris Ērglis, bet nu ir tapusi jauna dziesmas versija un Sandijai atkal ir iespēja to izpildīt, šoreiz kopā ar leģendāro grupu CREDO, kura nākamgad plāno atzīmēt savu 50 gadu pastāvēšanu.

Dziesmas vārdu autors un izdevējs Guntars Račs: “Stāsts ir par mūžīgajām cerībām – satikties tad, kad tas šķietami vairs nav iespējams, būt mīlētam tad, kad mīlestība ir jau aizgājusi. Tā ir dziesma par paļaušanos uz brīnumu arī visbezcerīgākajā brīdī.”

Sandija Vīgante kļuva pazīstama pēc dalības talantu konkursos “Okartes skatuve” un “X-Faktors”, kā arī ar dziesmām “Ļauj man tevi”, “Ceļā uz mērķi”, “Viegli nedomāt”, “Mūsu pirmā vasara”, kas tapušas sadarbībā ar Grafomānu, Nikolaju Puzikovu un citiem. Dziesmu producēja Artūrs Palkevičs. Miksēja Jānis Kalve (Labo ierakstu studija). Papildus ģitāras ieskaņojis Gatis Ivans.
Vērtējums: