Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Grupa „DaGamba” izdod koncertierakstu un izziņo koncerttūri

31. maijā kinoteātrī „K-Suns” notika preses konference, kurā grupa „DaGamba” oficiāli paziņoja par „Blu-Ray” diska izdošanu, kurā iekļauts grupas „DaGamba” pagājušās koncertturnejas noslēguma koncerts „Palladium” koncertzālē.

Tāpat arī grupas „DaGamba” dalībnieki informēja par rudens koncertturneju „Vivaldi Rocks”, kas būs saistīta arī jauna albuma iznākšanu. Jaunā albuma pamatā izskanēs Antonio Vivaldi „Gadalaiku” sintēze ar mūsdienu mūziku.

Mūziķi ir īpaši gandarīti par atkārtotu uzaicinājumu uzstāties vienā no nozīmīgākajiem pasaules festivāliem Glastonberijā, Anglijā. Kā īpašs notikums grupai būs vērienīga koncerttūre Krievijas labākajās filharmonijās. Šovasar „DaGamba” uzstāsies arī citos Eiropas festivālos – Polijā, Itālijā, Anglijā un citur. Latvijā „DaGamba” uzstāsies festivālā „Positivus” un „Summer Sound”.

Koncertturneja sāksies 18. septembrī Latgales vēstniecībā „Gors” un turpināsies ar koncertiem Cēsīs 1. oktobrī, Ventspilī 15. oktobrī, Jelgavā 28. oktobrī, Liepājā 5. novembrī un „Palladium” koncertzālē 12. novembrī.

Biļetes uz koncertiem pieejamas visās Biļešu paradīzes kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu preses konferencē, kur plašāk par koncertierakstu un gaidāmo koncerttūri vēsta paši grupas dalībnieki.
Vērtējums: +2