Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: BUJĀNS dāvā klausītājiem jaunu dziesmu “Radiators”

Redakcija
Redakcija
Duets “Bujāns” tika dibināts 2017.gadā un kopš tā brīža ik gadu priecē klausītājus ar vienu jaunu dziesmu. Šogad duets nāk klajā ar spēka pop-roka balādi “Radiators”.Dziesmas autori ir dueta dalībnieki Intars Busulis un Reinis Sējāns. Dziesmas teksta autors - Marts Pujāts.

“Šodien, kad visapkārt vējo un puteņo, gribas vēlreiz atgādināt, ka, neskatoties ne uz ko, mūsos ir kāds resurss, kuru izsmelt nav iespējams, un pats labākais - tas neko nemaksā. Tas ir sirds siltums. Tā ir mīlestība. Pildīsim to savās bākās, dāvāsim to viens otram, un pasaule kļūs labāka. Sildīsim viens otru kā radiatori silda nosalušas plaukstas, un mēs tiksim pāri visām likstām!”, tā par dziesmas vēstījumu stāsta Reinis Sējāns.

“Tā bija auksta ziemas pēcpusdiena. Visapkārt sajutām vēsumu, taču sevī radošu enerģijas plūsmu. Neskatoties uz to, ka dziesma tapa nedaudz ilgāk kā citi dueta hiti, dziesmas teksta autors Marts Pujāts ātri uztvēra mūsu vēlmi runāt par aktuālo. Šis skaņdarbs aicina pieiet pie saviem mīļajiem, sasildīties viņu sirds siltumā un veldzēties priekā”, atzīst Intars Busulis.

Dziesmai “Radiators” ir tapis arī videoklips, kura režisori ir Intars Busulis un Reinis Sējāns. Video operators – Mairis Mušperts.
Vērtējums: