Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 3


Video: Latvijas Mākslas akadēmijā durvis ver izstāde, gadatirgus un labdarības akcija "JARMARKA"

Redakcija
Redakcija
15. decembra pievakarē ar svinīgu atklāšanas pasākumu tika atklāta ikgadējā izstāde, gadatirgus, labdarības akcija “Jarmarka”. To apmeklēt bija ieradušies aptuveni 300 aicināto viesu, kuru vidū bija mākslas kritiķi, galeriju īpašnieki, sabiedrībā pazīstami uzņēmēji, vēstniecību pārstāvji un žurnālisti.

Publiskai apmeklēšanai “Jarmarka” pieejama jau no šodienas – 16. decembra. Ikviens mākslas mīļotājs un svētku dāvanu meklētājs ir laipni aicināts baudīt mākslas gadatirgus īpašo atmosfēru, apskatīt un iegādāties jauno talantu darbus, vienlaikus ziedojot līdzekļus akadēmijas vēsturiski nozīmīgo telpu atjaunošanai. Daļa "Jarmarkas" ienākumu tiks ziedoti Mākslas akadēmijas studentu prakšu un mākslas simpoziju norises vietai – Jāņa Kugas mājai Ikšķilē.

Trīspadsmitās “Jarmarkas” nosaukums ir “VISĀ VISUMĀ SVAIGĀKĀ MĀKSLA”, kas norāda uz jaunumiem jeb svaigākajiem darbiem, kas mācību gada laikā tikuši sarūpēti. Kā arī ietver abstarkto domu par to, ka visas radošās un māklsinieciskās idejas tiek ņemtas kaut kur gaisā, kosmosā, kas ir bezgalīga vieta domu lidojumiem.
Arī KultūrasVēstis.lv redakcija viesojās “Jarmarkas” atklāšanā un guva plašu iespaidu gammu. Piedāvājam video ieskatu pasākuma norisē un fragmentus no sarunām ar Latvijas Mākslas akadēmijas rektoru prof. ALEKSEJU NAUMOVU, vienu no “Jarmarkas” dalībniecēm, mākslinieci LAURU ĀBOLIŅU un pasākuma producenti un SIA “Pareizā ķīmija” pārstāvi ELĪNU BRĪDAKU.

“Jarmarku” organizē pasākumu aģentūra “Pareizā ķīmija”, Latvijas Mākslas akadēmija un biedrība “Kultūras perons”.

Izstāde atvērta:
No 16. līdz 30. decembrim
katru dienu no plkst. 11.00 līdz 20.00.
24., 25. un 26. decembrī – brīvdienas.
Ieeja bez maksas.

Norises vieta:
Latvijas Mākslas akadēmijas aula
Kalpaka bulvāris 13, Rīga
Vērtējums: +1