Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:334, Did:0, useCase: 3


Video: Rīgas Krievu teātris sarīko neparastu zibakciju, veltītu 133. sezonas noslēgumam

Redakcija
Redakcija
17. jūnijā plkst. 13.00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra radošais kolektīvs bija noorganizējis neparastu zibakciju, veltītu teātra 133. sezonas noslēgumam. Teātra Mārketinga un reklāmas nodaļa arī šosezon, ievērojot jau pirms 14 gadiem iedibināto tradīciju, aicināja skatītājus gan elektroniskā veidā, gan uz vietas kases vestibilā un skatītāju foajē mēneša garumā aizpildīt anketas, lai varētu noteikt labāko aktieru un režisoru darbu (skatītāju simpātijas: “Labākā aktrise”, “Labākais aktieris”, “Labākā jaunā aktrise”, “Labākais jaunais aktieris” un “Labākā izrāde”). Vērtēti tika aizejošās sezonas četri jauniestudējumi uz Lielās skatuves: “Mīlas svētība” (režisors Igors Koņajevs), “Spoks no Kentervilas” (režisors Igors Koņajevs), “Cilvēcisko kaislību laiks” (režisore Jeļena Čornaja) un “Albums” (režisors Georgijs Chvirava).

Zibakcijas laikā tika izlozēta viena no gandrīz tūkstoš saņemtajām skatītāju aptaujas anketām.
Kopējā izlozes ceremonija bija aizraujoša, iesaistot ikvienu skatītāju aktīvā un pat pārdrošā priekšnesumā. 15 jaunie aktieri ar speciālu uzvedumu no izrādes “Divi džentlmeņi no Veronas” aicināja garāmgājējus palīdzēt izlozēt laimīgo uzvarētāju, kurš ieguva abonementu divām personām uz Rīgas Krievu teātra jaunās 134. sezonas pirmizrādēm.

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu zibakcijas norisē, kā arī fragmentus no sarunas ar Rīgas Krievu teātra Mārketinga un reklāmas nodaļas vadītāju Ingu Aizbalti, atklājot tradīcijas pirmsākumu cēloni, kā arī sniedzot nelielu ieskatu gan par aizejošās, gan arī gaidāmās teātra sezonas darbību.
Vērtējums: +1