Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


Video: JERUZALEME Dailes teātrī. Izrādes fragmenti

Redakcija
Redakcija
26. janvārī Dailes teātra Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvoja Džeza Batervērta drāmas "Jeruzaleme" pirmizrāde režisores Lauras Grozas-Ķiberes versijā.

Džonijs "Ērglis" Bairons ir ekscentrisks dzīves baudītājs un neticamu, fantastisku stāstu stāstītājs. Reiz viņš bijis nevaldāms un, pēc paša teiktā, vēl joprojām daudzās jomās nav pārspēts. Reiz visi vīrieši viņu apbrīnojuši un neviena sieviete nav spējusi pretoties viņa šarmam. Pusaudži un dzīvei nepiemērotie, kuri nevēlas vai nespēj pieaugt, pulcējas ap Džoniju. Alkas pēc pirmatnējas mežonības un nepakļaušanās sistēmai atdzīvojas Džonija pārgalvīgi piedauzīgajos un satraucoši aizraujošajos stāstos par senatnes idealizēto mītisko pasauli - tādu pasauli, kurā mājo milži, kas šobrīd nevienam vairs nav vajadzīgi. Bet varbūt kaut kas no Džonija ērmīgajiem stāstiem tomēr varētu izrādīties patiesība?

Lomās: Andrejs Žagars, Lauris Dzelzītis, Dainis Grūbe, Lauris Subatnieks, Ērika Eglija, Anta Aizupe, Gints Grāvelis u.c. Režisore: Laura Groza-Ķibere.

Tuvākās izrādes 10., 14., 15. februārī. Biļetes Dailes teātra un Biļešu paradīzes kasēs

KultūrasVēstis.lv piedāvā izrādes videofragmentus
Vērtējums: