Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


Video: "Kam no Vilka kundzes bail?" Dailes teātrī. Izrādes fragmenti

Redakcija
Redakcija
10. oktobrī Dailes teātra Kamerzālē pirmizrādi piedzīvoja Edvarda Olbija drāmas "Kam no Vilka kundzes bail?" režisora Toma Treiņa versijā.

Marta un Džordžs ir laulāts pāris, kurš spēlē bīstamas emocionālas spēles. Kad pēc viesībām viņiem uz dzērienu pievienojas otrs precēts pāris, izrādās, ka Martas un Džordža laulība ir uz sabrukuma robežas. Pazemojošos pārmetumos un agresīvā izsmieklā atklājas viss attiecību rūgtums un pieviltās cerības. Taču nav jau tā, ka Nika un viņa Dārguma laulībā viss būtu ideāli. Pamazām sagraujot pašu izlolotās ilūzijas un atgriežoties pie sāpīgi neērtās realitātes, viņiem visiem kopā jāpārdzīvo šī „Valpurģu nakts" un eksorcisma rituālā jāizdzen no sevis dziļi slēptie dēmoni.

Luga „Kas baidās no Virdžīnijas Vulfas?" (1962) saņēmusi Tonija balvu kā gada labākā luga. Lomās: Agnese Zeltiņa, Ivars Auziņš , Elīna Avotiņa, Andris Bulis.

Tuvākās izrādes 25. , 26. novembrī un 5. devembrī. Biļetes Dailes teātra un Biļešu paradīzes kasēs

Dailes teātris piedāvā izrādes videofragmentus
Vērtējums: