Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm janvārī

Redakcija
Redakcija

Vakar, 7. novembrī sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm 2019. gada janvārī. To vidū arī pirmizrāde “Smilšu cilvēciņi”, repertuārā atgriežas iestudējums “Mana māsa”, bet vairākas izrādes tiks rādītas pēdējo reizi.

25. janvārī pirmizrāde Kamerzāles iestudējumam “Smilšu cilvēciņi”. Šo bulgāru dramaturģes Janas Dobrevas lugu iestudēs režisors Mihails Gruzdovs. Ārsta uzgaidāmajā telpā satiekas četras sievietes: darbaholiķe tiesnese, enerģijas pārpilna māte, viņas klusējošā meita un mūžīgi aizņemta studente. Šķiet, ka viņām nav nekā kopīga. Bet patiesība ir tāda, ka šajā pasaulē mēs visi esam saistīti vienotā mozaīkā. Ja kāda mozaīkas daļa iztrūkst, viss sabrūk kā smilšu pils. Mēs nevaram viens bez otra. Un labāk taču izjust sāpes no mīlestības nekā no naida. Izrādes lomās aktrises Akvelīna Līvmane, Vita Vārpiņa, Ieva Florence un Anete Krasovska. Iestudējuma scenogrāfs ir Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone.
18. janvārī Dailes teātra repertuārā atgriežas Kamerzāles iestudējums “Mana māsa
”, kas pirmoreiz skatītāju vērtējumam tika nodots 2017. gada 5. februārī. Ilze un Ieva ir māsas. Ilzei ir 26, un Ievai ir 31. Ilze ir talantīga un veiksmīga. Viņai ir laba izglītība un vēl labāks darbs. Ievai nav nekā no tā visa. Pēdējos 16 savas dzīves gadus viņa ir pavadījusi sociālās aprūpes centrā cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem - līdz brīdim, kad viņu pie sevis dzīvot paņem māsa. „Mana māsa" ir stāsts par labiem nodomiem un to, kas notiek, kad labi nodomi sastopas ar vēl nepieredzētām grūtībām, vilšanos, lepnumu un paštaisnumu. Šis ir totāli brīvprātīgs projekts, kurā divas Dailes teātra aktrises – Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Ieva Segliņa - labprātīgi ļaujas eksperimentam, kopā ar izrādes režisoru Mārtiņu Eihi un dramaturgu Jāni Balodi apkopojot stāstus no dažādu cilvēku dzīves pieredzes. Izrādes mākslinieks ir Māris Ruskulis, skaņu mākslinieks – Artūrs Čukurs. Ilze Ķuzule-Skrastiņa par Ievas lomu tika nominēta “Spēlmaņu nakts” 2016/2017” balvai kategorijā “Labākā aktrise”, kā arī tika atzīta par sezonas labāko aktrisi skatītāju vērtējumā.

Vairākas izrādes janvārī tiks spēlētas pēdējo reizi. 6. janvārī pēdējo reizi būs iespējams noskatīties izrādi “Iespējamā tikšanās”, 8. janvārī – izrādi “Karmena”, bet 20. janvārī – izrādi “Sirds noziegumi”.

Janvāra piedāvājums par īpašo cenu būs izrāde “8 mīlošas sievietes” 13. janvārī. Uz šo izrādi būs tikai divas biļešu cenas – 5 un 7 EUR.