Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:423, Did:0, useCase: 3


"Dienas Grāmata" jaunums - Dace Rībena "Dvēseļu gūstā"

Redakcija
Redakcija

Augsts akmens cietoksnis ieskauj Vuhongas ielejas seno tempļu pilsētu, kuras sienās rit divdesmit trīs gadus vecās Marī dzīve. Viņas sniegtie deju priekšnesumi teju ik vakaru izklaidē imperatoru un viņa viesus, taču zem jutekliskajām kustībām meitene slēpj nerimstošu cīņu ar sevi – palikt cietokšņa sienās vai tomēr bēgt? Bēgt no Sairusa, kurš reiz atņēma viņas mātes dvēseli un dzīvību? Bēgt no tēva nodevības? No brāļa jaunības naivumā sētā posta? Šaustīdama sevi, Marī ļaujas noslēpumainā Evana uzmanības apliecinājumiem, pat nenojauzdama, cik izšķiroša būs viņas loma jaunekļa dzīvē.

Bet varbūt glābiņš ir tālo zemju viešņa Abella, kurā uzdzirkstī neviltota iekāre pret jauno meiteni? Īstais mijas ar pārdabisko, realitāte – ar sapņiem, griba izrauties – ar vēlmi palikt un padoties. Grāmata domāta tiem, kas kaut reizi dzīvē iestrēguši starp abiem.

Dace Rībena (1985) darbojusies žurnālistikā un tūrisma nozarē. Pamatā strādā pie dažādiem projektiem neformālajā izglītībā, sniedz atbalstu jauniešiem un nevalstiskajām organizācijām. Romāns “Dvēseļu gūstā” uzrakstīts, vairāku gadu garumā dzīvojot trīs kontinentu četrās dažādās valstīs, un ir autores debijas darbs prozā.

Grāmatas Instagram konts: @dveselu_gusta