Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Eduarda Miheloviča izstāde “Sienas. Jūra. Nezināmais” Kalnciema kvartāla galerijā

Redakcija
Redakcija

No 5. līdz 21. maijam Kalnciema kvartāla galerijā būs skatāma mākslinieka Eduarda Miheloviča personālizstāde “Sienas. Jūra. Nezināmais". Gleznu izstādei ir divi iedvesmas avoti – jūra un vecas sienas, kas apvienojas kopējā pavedienā – par nezināmo un neizzināmo.

Eduards Mihelovičs par izstādi:

“Jūru gleznoju jau daudzus gadus, lielākoties vasarās, nu tai pievienojusies ziemas tēma – sienas. Uzskata, ka, vērojot jūru, cilvēks savienojas ar savu zemapziņu. Vecās, nolupušās sienas ar saviem krāsu slāņiem glabā pilsētas vēsturi, un mākslinieka pārgleznotas – arī viņa zemapziņas nospiedumus. Vēsture un nezināmais ir divas kategorijas, kuras īpaši pēc pandēmijas noslēgtības un kontroles šķiet svarīgas. Tās iedod skatienam plašumu un brīvību.”

Eduards Mihelovičs ir studējis mākslu Latvijas Mākslas akadēmijā un arhitektūru Rīgas Tehniskajā universitātē. Šī ir viņa trešā personālizstāde Kalnciema kvartāla galerijā.

Izstāde Kalnciema kvartāla galerijā būs skatāma darbdienās plkst. 10.00-18.00 un sestdienās plkst. 10.00-16.00, svētdienās galerija slēgta. Ieeja bez maksas.

Norises vieta: Kalnciema iela 35, Rīga, LV-1046