Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Rīgā ar autorprogrammu “Laimes mirkļi” uzstāsies Alekss Dubass

Redakcija
Redakcija

Festivāls Botānika aicina uz populārā televīzijas un radio raidījumu vadītāja, rakstnieka un žurnālista, ceļotāja Aleksa Dubasa autorvakaru “Laimes mirkļi”, kas notiks 19.novembrī plkst. 19:00 kinoteātra “Splendid Palace” lielajā zālē. Tas būs Aleksa pirmais soloprojekts pēc atgriešanās Rīgā, kura laikā mēs parunāsim par to, ka laimes sajūta mūs piemeklē daudz biežāk nekā mums varētu šķist.

Divas stundas jūs skumsiet un smiesieties. Atcerēsieties visdārgāko un domāsiet par vissvarīgāko. Aleksa Dubasa sarunu biedri būs mūziķi, dzejnieki, rakstnieki, aktieri, ar kuriem intervijas Alekss ierakstīja vairākus gadus: radio “Serebrjannij doždj” ēterā, televīzijas kanālu “Kultūra”, “Doždj” ēterā, sociālajos tīklos. Viņu frāzes, domas, viedokļus, jokus skatītāji redzēs unikālos videomateriālos uz lielā ekrāna. Tie ir stāsti par ļoti dažādiem cilvēkiem – populāriem un nē, dzīviem un jau aizsaulē aizgājušiem. Aizkustinoši, neticami, smieklīgi, skumji, izšķiroši, intīmi, iedvesmojoši un neaizmirstami – tie vēl vienu reizi pierāda, cik bezgalīgi dažādas var būt šīs sajūtas.

“Tieši desmit gadus es neesmu uzstājies Rīgā. Pēdējo reizi kopā ar Veru Polozkovu sniedzām koncertu tajā pat “Splendid Palace. Desmit gadu – tas ir ilgs laiks. Tas ir iemesls no sirds ilgoties, tās ir tikšanās gaidas ar veciem un jauniem draugiem. Mūsu tikšanās, pirmkārt, būs saruna. Skatītāji, tieši tāpat kā visās manās tiešraidēs, ir pilntiesīgi programmas veidotāji. Šīs harmoniskās, uzticības pilnās attiecības, cerams, būs mana autorvakara “Laimes mirkļi” veiksmes pamatā,” stāsta radio raidījumu vadītājs, rakstnieks Alekss Dubass.

Mūs gaida izsmalcināta izrāde, kuras laikā nepārspētais stāstnieks Alekss Dubass meistarīgi nonāks līdz idejai, ka laime ir visur un tā ir pieejama ikvienam. Tā slēpjas sīkumos un ikdienišķās lietās, meklējama visnegaidītākajās vietās. Un to var sastapt jebkurā brīdī, it īpaši, ja neko negaidi.

“Laimes mirkļi” – tā ir sērfošana pa emocijām, tās ir gan cerības, gan arī tiešas norādes, kā saglabāt pozitīvu garastāvokli. Pasākums noritēs kā dialogs un monologs: skatītāji varēs dalīties domās ar autoru un uzdot jautājumus.

2011.gadā Alekss Dubass debitēja kā rakstnieks, laižot klajā grāmatu “Akvastopa noteikumi”, divi stāsti no tās ir veiksmīgi ekranizēti. 2016.gadā klajā nāca Aleksa otrā grāmata “Laimes mirkļi”, kas vienā mirklī kļuva par dižpārdokli. Televīzijas kanāla “Moja planeta” radīto filmu par dažādām valstīm autors un vadītājs. Alekss bieži uzstājas ar literārajiem lasījumiem, kas notiek mājas apstākļu formātā un kurus pavada skaņu celiņi – dzīvā mūzika. Aleksa esejas un stāstus var lasīt populāros žurnālos. Patlaban Alekss Dubass dzīvo Rīgā.

Pasākums notiks krievu valodā ar sinhrono tulkojumu (austiņās) latviešu valodā.

Biļetes uz pasākumu var nopirkt Biļešu Serviss tīklā.
Oficiālie informatīvie partneri: radio SWH+, ziņu portāls RUS.TVNET.

Pasākuma lapa sociālajā tīklā Facebook:
https://fb.me/e/2615lSYCZ