Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Dž. Dž. Džilindžers uzņem erotiskā dižpārdokļa "Ekstāze" ekranizējumu

Redakcija
Redakcija

Rakstniece Karīna Gleitnere (iepriekš Račko) ir pašmāju veiksmīgākā erotisko romānu autore, kuras grāmatas īsā laikā iegūst dižpārdokļa statusu un ātri vien tiek izķertas no grāmatu plauktiem. Šobrīd pazīstamais režisors Dž. Dž. Džilindžers filmēšanas laukumā pulcē talantīgu aktieru ansambli, kas uzmirdzēs romāna “Ekstāze” ekranizējumā, ko skatītāji jau decembrī varēs redzēt uz lielajiem ekrāniem visā Latvijā.

Kinoteātros decembrī tiks demonstrēta pilnmetrāžas filma, bet pie nākamās televīzijas Go3 skatītājiem tajā pašā mēnesī nonāks arī seriāls. Filmēšana noris vairākās autentiskās lokācijās kā, piemēram, Pāvilostā, Jūrkalnē, Andrejostā, fotostudijās un mākslas galerijās. Stāsta centrā ir talantīga buduāra fotogrāfe Efeja, kuras laulība ir uz sabrukuma robežas, kad viņa satiek provokatīvo gleznotāju Eliasu, ar kuru attopas mežonīgas iekāres, seksuālo rotaļu un postošu melu virpulī. Kaisles uguns pāraug apmātībā, bet bauda mijas ar asarām, līdz Efeja saprot, ka sākotnēja viegluma vietā attiecības ar Eliasu viņu velk pagrimuma virzienā.

Galveno lomu atveido talantīgā aktrise un Imanta Kalniņa mazmeita Linda Kalniņa, kas studē režiju otrajā kursā, savukārt mākslinieku Eliasu atveido Valmieras drāmas teātra aktieris Eduards Johansons. Ekranizējumā būs redzami arī Signe Dancīte, Rihards Lepers, Telma Auziņa, Alberts Viegliņš, Lelde Dreimane un citi.

Seriāla producents ir Kristiāns Alhimionoks, savukārt režisora lomu uzņēmies Dž. Dž. Džilindžers, kuram erotikas un attiecību tēma nebūt nav sveša – Youtube blogā “Dž. Spot” un TV6 raidījumā “Dziļi ar Džili” viņš vadīja sarunas par tēmām, kuras Latvijas sabiedrībā publiski apspriest ir gatavs vien retais. “Ekstāze” autori sola atklātību un uzdrīkstēšanos, kādu vēl Latvijas TV skatītājs pašmāju seriālos un filmās nav redzējuši.

Filmas pirmizrāde kinoteātros paredzēta jau šī gada 1.decembrī, savukārt no 21. decembra Go3 televīzijā būs skatāms arī seriāls.