Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Video: Rīgā apskatāms sestais vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš”

Redakcija
Redakcija
Ar svētku egles “Rīgas vitrāžas” iedegšanu, sākās sestais vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš”. Festivāls jau no sava pirmsākuma ir iemantojis gan rīdzinieku, gan pilsētas viesu un tūristu interesi, jo ikvienam ļauj iepazīt un apskatīt gaismas un video objektu instalācijas, kā arī neparastos materiālos un formās veidotus mākslinieku darbus.

Līdz pat 2016. gada 10. janvārim iedzīvotāji ir aicināti apskatīt 43 profesionālu mākslinieku, radošo industriju pārstāvju un Latvijas Mākslas akadēmijas studentu veidotus vides objektus.

Šogad tapuši vides objekti – “Prieka maiss”, “Ziemassvētku tējas pauze” (autors SIA “Studio des Fetes Latvija”), „Staba sapnis”, “Ziemassvētku kaktuss” (autors Ģirts Kalniņš), “Frontālā skata egle” (autors Jēkabs Voļatovskis), “Ziemassvētku diagramma” (autors Armands Vecvanags), “Ledus kāpnes” (autors Jānis Straupe), “Rīgas vitrāžas” (autors Visvaldis Asaris), “Rūķu dārgumi” (autore Anita Znutiņa-Šēve), kā arī jaunas uzņēmumu īstenotas iniciatīvas - “Origo saulgriežu egle”, “Lido baltā egle”, “Mežaparka egļu labirints” un arī agrāk tapuši darbi.

Ceļvedi festivāla apskatei iespēja atrast tīmekļa vietnē www.eglufestivals.lv.

Festivālu atbalsta Rīgas dome. Organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Vērtējums: +2