Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:355, Did:0, useCase: 3


Interesants džemperis zvīņu rakstā

Džemperis derēs sievietēm, kuru krūšu apkārtmērs ir 94- 96 cm.

Piegrieztne

Jums būs nepieciešams 450 g brūngani pelēkas vai k.ādas citas melanžas dzijas "Alice Baltic Design" un 4 nr. adāmadatas.

Adīšanu sāk no pirmā trīsstūra pē shēmas nr.1. Uzmetiet nepieciešamos valdziņus, atstājot garu diega galu- tas būs nepieciešams valdziņu uzlasīšanai nākamajam trīsstūrim. Tālāk ada trīsstūri pēc shēmas nr.2. Tam būs nepieciešams pa pirmā trīsstūra diagonāli (ģeometrijā sauktu hipotenūzu) uzlasīt 16 valdziņus, kuriem pievienojam vēl 16 valdziņus, uzmetot uz adatas no garā atstātā dzijas gala. Pēc tās pašas shēmas ada trīsstūrus, kas shēmā apzīmēti ar cipariem 3, 4, 5, 6, 7.
Turpina adīšanu ar 8 un 9 trīsstūri: 8-ajam trīsstūrim uzlasa valdziņus no 2 trīsstūra malas un ada pēc shēmas nr.1.
Savukārt, 9-ajam trīsstūri valdziūs uzlasa no 3. un 8. trīsstūru malām un ada pēc shēmas nr.2.

Visus nākošos apakšējās rindas trīsstūrus ada pēc tām pašām shēmām, sekojot norādītajiem trīsstūru apzīmējumiem.

Pievērsiet uzmanību, ka pēc shēmas nr.1 tiek adīti trīsstūri, kas apzīmēti ar skaitliem 1, 8, 10, 17, 23, 28, 31, 32, 35, 37, 38, 45, 46, 48, 55, 64, 66, 69, 70, 73, 75.

Detaļas sašuj kopā vadoties pēc shēmas, kurās attiecīgie punkti apzīmēti ar CE, savienojot punktus, kas apzīmēti ar attiecīgiem burtiem. Pēc tā paša principa sašuj apkakli un piešuj to pie džemperīša.

Noderīgi!

Veidot adījumā dažādus struktūras efektus ir ļoti aizraujoši. Tā ir iespēja kombinēt dažādu krāsu un arī struktūru dzijas. Kvadrātveida un/ vai trīsstūra formu savienošana, ieloces, savilkumi un krokojumi piešķir adījumam stilīgas detaļas. Idejas dažādiem struktūras efektiem atradīsiet apgāda Zvaigzne ABC jaunajā izdevumā "Lielā adīšanas grāmata", ko sarakstījušas Frederika Petmora un Vikija Hefendena.

Bez tam grāmatā apskatītas dažādas dzijas un to iespējas, aprakstīta adījumu pareiza kopšana, pievienota plaša rakstu galerija ar aprakstiem, kā arī piedāvāti dažādi cepuru, cimdu, šaļļu, zeķu, somu, spilvenu u.c. nelielu izstrādājumu modeļi.

Grāmata ir ideāls palīgs tiem, kas vēl tikai mācās adīt, kā arī noderīgs materiāls pieredzējušām adītājām.

Grāmata nopērkama visās Zvaigzne ABC grāmatnīcās.