Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:355, Did:0, useCase: 3


Džemperis vienkāršā mežģīņrakstā

Skaistu un siltu džemperi var uzadīt pavisam viegli. Izvēloties vienkāršu mežģīņrakstu un nesarežģītu piegriezumu, pat iesācēja ātri vien tiks pie jauna apģērba.

40/42 izmēra džemperim nepieciešams apmēram 250 g vidēji rupjas gaišākas dzijas un 250 g tumšākas dzijas un Nr. 2,5 adāmadatas.

Gan priekšpusei, gan mugurpusei uzmet 104 valdziņus + 2 malējos valdziņus un ada pēc piegrieztnes, veidojot nelielu roku izgriezumu un kakla izgriezumu.

Piedurknēm uzmet 42 valdziņus un pamazām pieaudzē līdz 78 valdziņiem.Adījuma shēma:

Kad visas detaļas noadītas, tās sašuj kopā un aptamborē kakla izgriezumu un džempera apakšējo malu:

Noderīgi!

Šī jaukā apgāda Zvaigzne ABC grāmata ar nosaukumu "150 adīti malu raksti" ir brīnišķīgs palīgs rokdarbniecēm. Tajā apkopoti vairāk kā 150 adīti malu raksti.
Gūstiet prieku no ikviena raksta uzadīšanas. Izrotājiet savu apģērbu vai pārveidojiet mājas interjeru. Ja nevarat atrast gatavu rotājumu, mēģiniet to radīt pati. Jūs varat izveidot gan oriģinālas dāvanas, gan neparasti iesaiņot tās. Malu mežģīnes vai ielaiduma veidols (izskats) ir stipri atkarīgs no izmantotās dzijas. Tas ir pārsteidzoši, cik atšķirīgi izskatās raksts, ja to uzada no citas krāsas, cita sastāva, citāda vērpuma vai rupjuma dzijas. Droši eksperimentējiet ar dažādām dzijām un adāmadatu izmēriem. Taču neaizmirstiet pārliecināties, ka rotājumam izmantotā dzija ir savietojama ar audumu, kuram grasāties to piešūt. Ieprieciniet sevi, aplūkojot daudzos adītos malu rakstus, un esiet neprognozējami drosmīga savos eksperimentos.

Grāmatu meklējiet Zvaigzne ABC grāmatnīcās!