Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource99 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource99), Fid:299, Did:0, useCase: 3


Video: Sieru degustācijas konkursā pārliecinoši labāks daiļais dzimums

Redakcija
Redakcija
Vakar Rīgā, Cēsu ielā, Barona biznesa centra teritorijā epadomi.lv sadarbībā ar Latvijas siera ražotājiem rīkoja izklaidējoši informatīvu sieru degustācijas pasākumu, kura mērķis pirms Jāņiem bija atgādināt par sieru nozīmi un daudzveidību Latvijā. Biznesa centra teritorijā garāmgājējiem, pārsvarā kvartālā strādājošajiem, piedāvājām nobaudīt 7 siera šķirnes, mēģināt tās atpazīt un noteikt 3 sev šai brīdī tīkamākās.

Pasākumā piedalījās: Rankas Jāņu siers, ZS Stopiņi 3 kazas sieri- ar sāli, papriku un ķiplokiem, Lazdonas Līgo ķimeņu skābpiena siers, Vītolberga siers un ZS Krišjāņi Pikantais siers ar ķiplokiem un zaļumiem

Pāris stundu laikā akcijā piedalījās vairāk kā 100 ! dalībnieku, no kuriem 65 ( 37 sievietes un 28 vīrieši) izpildīja uzdevumu līdz galam un piedalījās konkursā. Šoreiz sīki neiztirzāsim, kurus sierus un kāpēc dalībnieki atpazina vai novērtēja labāk- sieri diezgan apzināti bija izvēlēti diezgan dažādi- ar papriku, sāli, ķiplokiem, kazas sieri, tradicionālie ķimeņu, tāpēc gaidījām, ka atbildes varētu būt diezgan precīzas. Tomēr tik labas siera baudītāju zināšanas mazliet pārsteidza- visus 7 sierus pareizi noteica katrs ceturtais dalībnieks, tāpēc veicām izlozi, lai apbalvotu 3 veiksmīgākos. Šoreiz paveicās Ingai, Zanei un Agitai. Jā- 3 daiļā dzimuma pārstāvju veiksme gan nav nejauša, jo tieši sievietes izrādījās daudz labākas ( vai rūpīgākas) sieru pazinējas, jo tikai 4 no 18 pareizi atbildējušajiem , bija vīrieši.

40 no 65 gardēžiem kā vienu no 3 tīkamākajiem nosauca ZS Krišjāņi pikanto sieru ar ķiplokiem un zaļumiem, bet par līdzīgu garšu cīņu liecina fakts, ka katru no 7 sieriem par visgardāko bija atzinuši vismaz 6 dalībnieki. Piedāvājam videoieskatu no pasākuma. Priecīgu līgošanu un lai garšo Latvijā ražotie sieri!
Vērtējums: +6

     [+] [-]

, 2011-06-22 10:11, pirms 13 gadiem
Paldies, par jauko pasākumu - siera degustēšanu. Tā bija iespēja bezmaksas gan nogaršot gan iepazīties ar vairākiem siera veidiem. Paldies siera meistariem par lielisko produkciju.
Līksmus Līgo svētkus

     [+] [-]

, 2011-06-22 10:36, pirms 13 gadiem
Izskatās jauks pasākums, žēl, ka nepiedalījos......

     [+] [-]

, 2011-06-22 15:36, pirms 13 gadiem
Bija labs pasākums un sieri gardi! Kad būs atkal?

     [+] [-]

, 2011-06-22 16:44, pirms 13 gadiem
Kad būs nnākošais degustējiens? Es arī gribu piedalīties.

     [+] [-]

, 2011-07-21 10:31, pirms 13 gadiem
Es arii piesakos.