Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 3


Aicina piedalīties inovāciju konferencē “Digi:tāls vai tuvs?”

Redakcija
Redakcija

Ko var un ko nevar digitālais darbs ar jauniešiem? Kādas ir tā iespējas un robežas? Uzzināt vairāk un diskutēt par to aicina ikgadējā Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” rīkotajā inovāciju konferencē par darbu ar jauniešiem, kas norisināsies 28. un 29. aprīlī no plkst. 16.00 līdz 18.00 tiešsaistes platformā Zoom. Dalība konferencē ir bez maksas.

Jaunatnes nozares inovāciju konference tiek rīkota, lai vienkopus savestu jaunatnes darbiniekus, jaunatnes politikas veidotājus un lēmumu pieņēmējus, jaunatnes lietu speciālistus, aktīvus jauniešus un jaunatnes organizācijas, lai dalītos zināšanās un pieredzē, kā arī pilnveidotu izpratni par nozares aktualitātēm.

Šogad inovāciju konferences pirmajā dienā, 28. aprīlī, būs iespēja dzirdēt pusaudžu psihoterapeita un Pusaudžu resursu centra vadītāja Nila Saksa Konstantinova stāstījumu “Smadzenes un digitālā vide: kā attālinātā dzīve ietekmē mentālo veselību.” Organizācijas Riga TechGirls līdzradītāja un IT mentore Marina Petrakova runās par tēmu "Visa patiesība par virtuālo realitāti, savukārt Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Projektu vadības un uzraudzības daļas vadītāja Maija Kolberga dalībniekus iepazīstinās ar prezentāciju “Darbs ar jaunatni Covid-19 pandēmijas laikā”.

Konferences otrajā dienā, 29. aprīlī, varēs uzklausīt biedrības “Resiliences centrs” pārstāvjus Aigu Romani-Meieri un Kārli Mednieku, kuri diskutēs par tēmu “Digitālie izaicinājumi darbā ar riska grupas jauniešiem”. Daudzfunkcionālā centra “Solis augšup” pārstāve Diāna Mekša dalībniekiem sagatavojusi prezentāciju “DIGItāls darbs un autisms - izaicinājumi un priekšrocības”. Šajā dienā dalībniekus uzrunās arī Raunas vidusskolas skolotājs un direktors Edgars Plētiens, iepazīstinot ar tēmu “Skats no skolas: ko mēs redzam par skolu attālinātajā procesā?”, bet biedrības “Piedzīvojuma Gars” pārstāvis Guntis Trops prezentēs savu stāstījumu "Es nevaru atrast pogu. Kur jāspiež?"

Konferencei var pieteikties līdz 26. aprīlim, aizpildot anketu tiešsaistē: https://ej.uz/reg_digitals Reģistrētajiem dalībniekiem uz e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums, kā arī tālākie norādījumi Zoom platformas izmantošanai.

Konferenci rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jauniešu centrs “Kaņieris”.

Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. “Kaņieris” motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.
Vairāk informācijas: FB @kanieris, IG @kaniera15, Pasākumi :: Jauniešu portāls : www.kopnica.lv