Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere jaunajā dziesmā izaicina pati sevi

Redakcija
Redakcija
Šī gada maijā deviņpasmitgadīgā Aleksa Valtere sevi pieteica ar pirmo dziesmu, pašas sarakstīto un izpildīto “Kur es tevi varu atrast”. Šodien jaunā māksliniece publicē vēl vienu pašas sarakstīto dziesmu “Pie tevis ir labāk”. Dziesmu izdod “Izdevniecība MicRec” un studijā to producējis Gints Stankevičs. Dziesma video veidojis producents Kaspars Kambars un tas pieejams “MicrecMusic” video kanālā vietnē “YouTube”.

Aleksa dzimusi Tukumā, bet bērnību pavadījusi emigrācijā Anglijā un tagad ir atgriezusies dzimtenē, lai mācītos un pilnveidotu sevi mūzikā.

Dziedātājas pirmā oficiāli izdotā dziesma “Kur es tevi varu atrast” atrodama starp šī brīža dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” dziesmām un ir saņēmusi labas atsauksmes no Latvijas mūzikas profesionāļiem.
Vērtējums: