Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Dziedātāja JL Kalmann tumšais turpinājums ar jaunu singlu

Redakcija
Redakcija
Pagājušajā nedēļā dziedātājs JL Kalmann visās straumēšanas platformās publiskoja svaigu, noslēpumainu dziesmu ar nosaukumu «Dreams 2». Savukārt šonedēļ klajā nāks jaunā skaņdarba mūzikas video. Tas ir jaunā mākslinieka otrais pieteikums jaunajam CD, ko paredzēts laist klajā šā gada pirmajā pusē.

Skaņdarba video tika filmēts Liepājā, Kara ostas muzejā; to režisējis liepājnieks Roadchanger jeb Emīls Ašmanis, kurs bija arī iepriekšējā JL Kalmann singla «Don’t Stop» operators un režisors. Viņš saka: «Dziesma «Dreams» ir par tumsu un daudzu atkarību cietumu. Jau pašā sākumā bija skaidrs, ka šis stāsts būs jāīsteno vizuāli, jo tēmas ir tik skarbas, ka par tām atklāti runāt sabiedrībā nav pieņemts. Lai īstenotu stāsta tumšās sajūtas, klips tika filmēts vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām – Liepājā.»
Vērtējums: