Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 3


Video: Aicina parakstīties par Operetes teātra atjaunošanu

Redakcija
Redakcija
Sabiedrības iniciatīvu platformā manabalss.lv parakstus sākusi vākt iniciatīva “Atjaunosim Operetes teātri Latvijā”. Šai sakarā restorānā Radi un draugi notika preses konference, kurā mediji tika informēti par parakstu vākšanas gaitu un nozīmi. Pasākuma lielais vēstījums – Latvija ir gandrīz vienīgā valsts Eiropā, kurā nav muzikālā teātra ar savu bāzi un telpām. Bāzes nodrošinājumam nepieciešami vien apmēram 200 000 eiro gadā. Tā ir gandrīz tikpat liela (maza?) summa, ko valsts bija gatava atvēlēt vienam neviennozīmīgi vērtētam simtgades atklāšanas koncertam un to ir iespējams atrast. Vajag tikai gribēt. Lai gribētu, ir jābūt informētiem, un tieši tāds ir parakstu vākšanas mērķis – informēt atbildīgās institūcijas, ka Latvijā būtībā jau ir savs muzikālais teātris, bet tam nepieciešami līdzekļi ikdienas darbam un galvenais - savas telpas.

Kultūras un finanšu ministrijas ir informētas par Operetes fonda darbību un ierēdņi snieguši morālu atbalstu iniciatīvai, tāpēc operetes cienītājiem atliek nebūt kūtriem un atdot savu balsi žanra pastāvēšanai. Kopā ar fiziski nodotajiem parakstiem, savāktas jau aptuveni 2000 balsis. Lai iesniegtu iniciatīvu Saeimā, nepieciešami 10 000 parakstu.

Parakstīties par Latvijas Operetes teātra atjaunošanu iespējams ŠEIT
Vērtējums: