Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:373, Did:0, useCase: 3


Video: Aicina uz plašu mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts" pasākumu programmu

Mūsdienu kultūras forums „Baltā nakts", kas ik gadu notiek Rīgā septembra sākumā, šogad notiks naktī no 10. uz 11. septembri. 50 daudzveidīgas, atšķirīgas un krāsainas laikmetīgās mākslas norises vienas nakts garumā visā Rīgas teritorijā aicinās skatīties, baudīt un iepazīt.

Foruma programmu veidos mākslas un kultūras projekti, tostarp, koncerti, instalācijas un skulptūras pilsētvidē, izstādes, multimediāli projekti, dzejas sacensības un lasījumi un filmu programmas. „Baltās nakts" programmu papildināsarī iniciatīvu projekti, kuru organizēšanā iesaistās teātri, skolas un bērnudārzi, mākslas galerijas, kafejnīcas, mākslas un kultūras studijas un citi aktīvie rīdzinieki un domu biedri.

Visi „Baltās nakts" pasākumi ir bez maksas un notiek dažādās pilsētas vietās. „Baltā nakts" šogad koncentrēsies ierastās ģeogrāfiskās vietās - Rīgas centrā, Vecrīgā, Spīķeru kvartālā, un tuvējā Pārdaugavā. Īpaši aktīva šogad būs Miera iela un tai blakus esošie kvartāli - no Gaujas ielas mākslinieku kvartāla, Lielajiem kapiem līdz pat Brīvības ielai. Virknē pamatprogrammas pasākumu Latvijas mākslinieki sadarbosies ar kolēģiem no citām valstīm, radot un rādot instalācijas, performances, izstādes, mūzikas eksperimentus un koncertus.

Plašāka foruma programma un pasākumu karte apskatāma: www.baltanakts.lv

Forumu „Baltā nakts" organizē Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar aktīvākajām Latvijas kultūras organizācijām, iesaistot daudzus Latvijas un ārvalstu māksliniekus.
Vērtējums: