Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 3


Vides objektu festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” iekļauj ārvalstu tūristu ceļvežos

Redakcija
Redakcija

Vides objektu festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” iekļauj ārvalstu tūristu ceļvežos
Foto: Imants Prēdelis

Rīgā notiekošais vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” tiks iekļauts izdevuma “Skyward” tūristu apskates objektu sadaļā “World Topics” kā viens no savdabīgākajiem un tūristu apskates vērtiem pasākumiem Eiropā, informēja izdevuma žurnālists Hideko Kavači (Hideko Kawachi).

Izdevums “Skyward” ir Japānas aviokompānijas (Japan Airilines) žurnāls, kura mēneša tirāža ir 850 000 eksemplāri, un to lasa ap 4.7 miljoniem tūristu.

Žurnāla izdevēji jautāja iepriekšējo gadu festivālu objektu fotogrāfijas un aprakstus, lai ar tiem iepazīstinātu savu mērķauditoriju, jo tāda veida festivāls, kurā Ziemassvētku simbols - egle tiek eksponēta kā vides objekts vai instalācija jaunos un neparastos vizuālos, dizainiskos risinājumos, nav sastopams nekur citur.

“Tas, ka par festivālu tiek izrādīta interese no miljons lielas auditorijas lasoša izdevuma ļauj secināt, ka mazskaitlīga, bet izteikti radoša sabiedrība pasaules kultūras piedāvājuma daudzveidībā spēj būt interesanta ar šādu neparastu festivālu kā “Ziemassvētku egļu ceļš”, kas kļuvis par spilgtu Rīgas zīmolu, un kuru rīdzinieki atzinuši par svarīgu ziemas notikumu, jo festivāls aicina domāt radoši un mākslinieciski drosmīgi”, saka festivāla idejas autors, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) Pilsētas svētku noformējuma nodaļas vadītājs Guntars Kambars.

8. vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” norise plānota no 2017. gada 8. decembra līdz 2018. gada 14. janvārim.