Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:366, Did:0, useCase: 3


Rīgas svētkos aicina piedalīties plenērā “Glezno Rīgu”

Redakcija
Redakcija

Rīgas svētkos ikviens interesents aicināts piedalīties mākslas plenērā “Glezno Rīgu”, kas risināsies divās vietās – pie kultūrtelpas “Mans Ķengarags” Mazjumpravas muižas teritorijā, Ķengaraga promenādē un pie kultūrtelpas “Mans Mežaparks” Atpūtas ielas un Janševska prospekta krustojumā Mežaparkā.

Rīgas svētku pasākumu programmā aktīvi sevi piesaka jaunatvērtās mobilās kultūrtelpas “Stropi”, kas ikvienam piedāvā skaistā, gleznainā Rīgas vietā profesionālu mākslinieku vadībā ļauties mākslinieciskam noskaņojumam un piedalīties plenērā “Glezno Rīgu”. Atvērtais plenērs notiks 19. un 20. augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00.

Kultūrtelpā „Mans Mežaparks” apmeklētāji varēs ne vien vērot, kā apkaimes ainava pārvēršas mākslas darbos, bet arī piedalīties zīmējumu un gleznojumu radīšanā profesionālu mākslinieku vadībā. Mežaparkā mākslas darbi taps kopā ar māksliniecēm Inesi Lieckalniņu un Ilgnesi Avotiņu.

Savukārt kultūrtelpā “Mans Ķengarags” plenēra dalībnieki, iedvesmojoties no romantiskās vides Daugavas malā, varēs radīt mākslas darbus kopā ar māksliniekiem Jāni Purcenu un Ansi Butnoru.

Svētku dienās 19. un 20. augustā Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas.

Ar svētku programmu aicinām iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē Rīgas svētki pasākumi, Rīgas svētki 2017... Aktuālajām ziņām var sekot līdzi sociālajos tīklos: twitter.com www.facebook.com/RigasSvetki, https://www.instagram.com/rigas_svetki/.

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”. Tos organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.