Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:331, Did:0, useCase: 3


PANNAS TEĀTRA pirmizrāde “ KUKULIS” Jelgavā!

Redakcija
Redakcija

Izrādes "Gribu Bērnu!" veidotāji - " Pannas Teātris", uzsākot jauno rudens sezonu, 16. oktobrī, plkst. 19:00 Jelgavas skatītājiem piedāvās pavisam jaunu izrādi - muzikālu dzīves spēli - komēdiju divās daļās „Kukulis”. Izrāde ar ironiju un zināmu daļu sarkasma analizēs līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu, atšķirību starp pateicību un kukuļdošanu un vienlaikus atklās veidus, kā īsti kukulis dodams.

Nereti sastopamies ar situācijām, kad skaidri zinām - ir jādod vai jāpieņem kukulis, bet cilvēki nezina, kā īsti to darīt. Jautājumi kur? un kā? vieš plašu iespēju loku minējumiem, kas nereti noved pie nesaprašanās un izgāšanās.

Kad jūs vicināt autoinspektora acu priekšā naudas zīmi un jautājat, vai nevarētu kaut kā sarunāt, un viņš vienmērīgā monotonā balsī nosaka: „Nevicinieties ar to naudu, nolieciet uz sēdekļa”, skaidri redzams, ka jūsu zināšanas šajā jomā ir nepietiekamas. Turklāt katrs kukuļdevējs ir neglābjami līdzīgs mīlētājam, kuram nav pieredzes sava simpātiju objekta aplidošanā. Viņa motīvs ir jauks un sirsnīgs, bet izturēšanās neveikla. Varētu pat teikt, ka kukuļdošanas akta pamatā ir mīlestības jūtas.

Tāpēc izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un pārvērst tās mīlestības pilnās attiecībās.Pannas Teātris izrādē „Kukulis” apņēmies kliedēt neskaidrības un dot atbildes uz šiem neērtajiem jautājumiem par to, kur, kā, cik un ar ko kukuļot.

Izrādes nolūks ir mudināt cilvēkus ļauties šim mīlestības uzplūdam situācijās, kad jādod kukulis, - labāk dod buču, nedod kukuli!

Kukuļa „receptes” autori: scenāristes Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, bet lomās – publikas iemīļotie aktieri Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa, Aldis Siliņš un Juris Lisners, kuri ziedu vietā pēc izrādēm labprāt pieņems arī dažāda veida kukuļus.Izrādes pirmizrāde būs skatāma Jelgavas k/c 16. oktobrī plkst. 19:00

Citās pilsētās izrāde būs skatāma: 20. oktobrī Ventspils t/n “Jūras Vārti”, 29. oktobrī Valmieras k/c, 24. novembrī Rīgā, Splendid Palace, 25. novembrī Ādažu k/c.

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un k/c kasē.

Par Izrāžu apvienību “Panna”
Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā jau iepazinuši “Pannas” izrādes “ Gribu Bērnu!”, “Tētis”, “Tāda es esmu', “ Puse no sirds”, “Līgavainis, kas likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā un Zviedrijā un tālajā Austrālijā.

Informācija: Izrāžu apvienība "PANNA" -