Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:334, Did:0, useCase: 3


Skatāma krievu literatūras pērle - izrāde "Fro"

Redakcija
Redakcija

Skatāma krievu literatūras pērle - izrāde "Fro"
Fotogrāfs: Aigars Altenbergs

Stāsts par jaunu sievieti vārdā Jefrosiņja Jevstafjeva, kuru pametis vīrs komunisma celtniecības vai kādu citu ideālu vārdā.

Pirmo reizi Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ir pievērsies Andreja Platonova daiļradei, vienam no neparastākajiem krievu rakstniekiem, kuru no jauna atklāj 20. gadsimta beigās. Daudzi viņa darbi pavisam nesen ieraudzījuši dienas gaismu, un arī uz teātra skatuvēm tie ir reti viesi, bet Latvijā tas būs viens no pirmajiem Platonova sacerējumu interpretējuma mēģinājumiem.

Sanktpēterburgas režisors Ruskans Kudašovs, ar kuru rīdzinieki jau pazīstami pēc izrādēm bērniem – „Mazās Eglītes lielais ceļojums” un „Mazais princis”, šoreiz veido iestudējumu pieaugušajiem, kura pamatā ir sacerējums, kas ir krievu literatūras pērle – smalks, lirisks, akvareļu maigs stāsts „Fro”. Burvīgi svaigā, sulīgā un negaidītā veidā Platonovs runā par ģimeni un darbu, tuvo un tālo – par mīlestību, dzīvi un prieku.

Dramatizējums un režija - Ruslans Kudašovs
Mākslinieks - Nikolajs Slobodjaniks
Horeogrāfs - Irina Ļahovska
Gaismu mākslinieks - Deniss Solncevs
Muzikālais noformējums - Vladimirs Bičkovskis

Lomās: Jekaterina Frolova,Vitālijs Jakovļevs, Leonīds Lencs, Olga Ņikuļina, Anastasija Timošenko, Jeļena Sigova, Jevgeņijs Čerkess, Aleksejs Korgins, Sergejs Gorohovs.

Papildu informācija:
www.trd.lv