Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:334, Did:0, useCase: 3


Video: KRIETNAIS CILVĒKS NO SEČUĀNAS Rīgas Krievu teātrī

Redakcija
Redakcija
Rīt, 25. februārī, Rīgas Krievu teātrī notiks Bertolta Brehta leģendārā darba "Krietnais cilvēks no Sečuānas" iestudējuma pirmizrāde režisora Elmāra Seņkova versijā.

Jauns un svaigs skatījums uz leģendārā autora leģendāro sacerējumu: Elmārs Seņkovs un viņa radošā komanda, balstoties uz Jegora Peregudova jauno tulkojumu, iestudē Bertolta Brehta mūžīgo lugu. Lugas sākotnējais nosaukums bijis „Prece-mīlestība” („Die Ware Liebe”), taču 11 gadu tā rakstīšanas laikā autors mainījis daudz ko, arī nosaukumu un žanru, lai gan tēma palikusi agrākā: labsirdība.

Pirmo reizi luga iestudēta Cīrihē, 1943. gadā; skatītāji Vācijā to noskatījās 1952. gadā; bet 1964. gadā ar izrādi „Krietnais cilvēks no Sečuānas” (Jeļenas Jonovas un Juzefa Juzovska tulkojumā) atklāts Maskavas Tagankas teātris, kur šī luga kļuva par tā simbolu un talismanu.

Tuvākās izrādes 25., 26. februārī un 1. martā. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā izrādes videofragmentus
Vērtējums: