Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:334, Did:0, useCase: 3


Ļika Rulla viesosies Rīgas Krievu teātrī ar koncertizrādi "Monologi par mīlestību"

Redakcija
Redakcija

Ļika Rulla viesosies Rīgas Krievu teātrī ar koncertizrādi "Monologi par mīlestību"
Ļika Rulla

Rīgas Kreivu teātrī 2015. gada 19. oktobrī viesosies aktrise un dziedātāja Ļika Rulla ar koncertizrādi "Monologi par mīlestību". Izrādes muzikālais vadītājs – Valērijs Prudņikovs, režisors – Aleksejs Frandeti.

Ļika Rulla ir aktrise, dziedātāja, Krievijas muzikālā teātra zvaigzne. Viņa ir piedalījusies tādos Maskavas mūziklos kā „CHICAGO, „Romeo un Džuljeta”, „We Will Rock You”, „MAMMA MIA!”, „Monte Kristo”, „Zorro”, „Grāfs Orlovs”, kā arī spēlējusi titullomu Kirila Serebreņņikova izrādē „Zojkas dzīvoklis” Maskavas Dailes teātrī. Sanktpēterburgas muzikālajā komēdijas teātrī atveido galveno lomu muzikālajā komēdijā „Holivudas dīva”.

Jaunajā solo programmā aktrise izgājusi ārpus mūzikla žanra robežām.

„Monologi par mīlestību” ir sievietes monologs, meklējot atbildes uz mūžīgajiem jautājumiem.
Mūzika un dzeja ir kā starpnieces, lai veidotos atklāta saruna par galveno: par vīrieti un sievieti, raizēm un cerībām, uzvarām un vilšanos, un, protams, par mīlestību kā dzīves jēgu.

„Monologi par mīlestību” – tā ir uzticības pilna saruna ar skatītāju kamerstila koncerta veidā, kuram Ļika Rulla ir izvēlējusies dažādu žanru un laikmetu sacerējumus. Tās ir dziesmas no Ludmilas Gurčenko, Allas Pugačovas, Pjotra Leščenko, Dalidas, Marilas Rodovičas, Žannas Roždestvenskas, grupas „Gorod 312”, „Noļ” repertuāra un Marinas Cvetajevas, Roberta Roždestvenska, Bellas Ahmaduļinas dzeja.

Izrāde ieteicama vecumā 16+.


Programmas prezentācija Sanktpēterburgā notika 11. jūnijā.

Plašāka informācija lasāma ŠEIT.