Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:148, Did:0, useCase: 3


Video: Artūrs Skrastiņš un Kārlis Lācis KONCERTĀ, KURA NEBIJA Dailes teātrī

Redakcija
Redakcija
16. decembrī Dailes teātra Mazajā zālē pirmizrādi piedzīvojas režisora Dmitrija Petrenko iestudējums "Koncerts, kura nebija" - Aleksandra Vertinska dzīve romancēs.

Aleksandrs Vertinskis ir viens no izcilākajiem krievu sudraba laikmeta dzejniekiem, aktieriem un dziedātājiem. Viņa smeldzīgā dzeja un mūzika iedvesmojusi daudzus māksliniekus. Sevi viņš vienmēr sauca par "tautas dziedātāju" un mēdza teikt, ka vienmēr ir ar tiem, kuriem arī sāp dvēsele. 25 gadus viņš pavadīja emigrācijā bez iespējas atgriezties mājās. Visu šo laiku viņš gaidīja iespēju nospēlēt savu galveno koncertu - koncertu savā dzimtenē.

Iestudējumā skan Aleksandra Vertinska dziesmas krievu valodā un viņa dienasgrāmatas fragmenti latviešu valodā Artūra Skrastiņa (solo) un Kārļa Lāča (klavieres) izpildījumā.

Tuvākās izrādes 29., 30. decembrī, 13. janvārī. Biļetes nopērkamas Dailes teātra un Biļešu paradīzes kasēs. Piedāvājam izrādes videofragmentus.
Vērtējums: +1