Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


Pie skatītājiem dosies muzikāla izrāde visai ģimenei «Grinča Ziemassvētki»

Redakcija
Redakcija

Sākot ar 1.decembri, arī šoziem bērnus visā Latvijā priecēs krāšņa, muzikāla svētku pasaka visai ģimenei – «Grinča Ziemassvētki». Galvenajā lomā – šarmantais aktieris Māris Bezmers.

Šī būs visiem zināmā pasaka par nejauko Grinču, kurš ienīda Ziemassvētkus tikai tāpēc, ka bērnībā pret viņu bija izturējušies slikti. Taču Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību labajam, cilvēkiem un arī Ziemassvētkiem.

«Grinčs nav ļauns; par tādu viņu padarīja sabiedrība, un viņš tam noticēja. Patiesībā Grinčs ir tāda pati cilvēcīga būtne, kas alkst pēc draudzības, un svētki ir īstākais laiks, kad to saņemt,» saka Grinča lomas atveidotājs – aktieris Māris Bezmers. «Izrāde ir par to, ka labais vienmēr uzvarēs, vajag tikai tam ticēt. Šobrīd pasaulē arī ir daudz negāciju un drūmu domu, bet, ja mēs paši sevī atradīsim to gaišo pusi, kam ticēt un palīdzēsim cits citam gan fiziski, gan morāli, gan emocionāli, mēs varam mainīt gan savu vidi, gan arī kopējo pasauli. Šī ir jautra pasaka visai ģimenei, kas pēc tam vēl ilgi atstāj pozitīvas emocijas.»

Savukārt izrādes režisors Imants Strads piebilst: «Labākā dāvana Ziemassvētkos ir bērnu kopīgie smiekli ar vecākiem, tāpēc radīsim svētku noskaņu visi kopā muzikālajā izrādē ģimenei «Grinča Ziemassvētki»!»Šī būs sirsnīga un muzikāla pasaka divās daļās, kurā netrūks jautrības un piedzīvojumu. Izrādes režisors – Imants Strads, galvenajā lomā – Māris Bezmers. Lomās: Marģers Eglinskis vai Ģirts Liuziniks, Meinards Liepinš, Madars Zvagulis, Agnese Kalniņa, Terēze Lasmane, Esmeralda Aizupiete, Madars Zvagulis un Ivars Šterns.

Izrādi «Grinča Ziemassvētki» varēs noskatīties:

1.decembrī plkst.19 Jēkabpilī, Krustpils Kultūras centrā
2.decembrī plkst.16 Gulbenes novada Kultūras centrā
7.decembrī plkst.19 Rīgā, VEF Kultūras pilī
8.decembrī plkst.19 Lielvārdes Kultūras namā
9.decembrī plkst.16 Madonas Kultūras namā
10.decembrī plkst.12 Baložu Kultūras namā
15.decembrī plkst.19 Jūrmalas Kultūras centrā
16.decembrī plkst.16 Alūksnes Kultūras centrā
17.decembrī plkst.16 Talsu Tautas namā
20.decembrī plkst.19 Slampes Kultūras pilī
21.decembrī plkst.19 Aizkraukles Kultūras centrā
25.decembrī plkst.14 Mārupes Kultūras namā
26.decembrī plkst.16 Līvānu novada Kultūras centrā
27.decembrī plkst.19 Saulkrastu novada Zvejniekciema Kultūras namā
28.decembrī plkst.19 Kuldīgas Kultūras centrā
29.decembrī plkst.19 Limbažu Kultūras namā
2024.gada 6.janvārī plkst.12 Ogres Kultūras centrā

Biļetes uz izrādēm var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.