Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


Video: Top šīsvasaras grāvējs – komēdijizrāde "Saimnieks meklē saimnieci"

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde – komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu.

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana kameru priekšā jaunajā situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”, ļaus atpazīt arī citus šovus, kas TV skatītājiem kļuvuši par ikdienu. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām, izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve atrodas tepat blakus, nevis tur, TV ekrānā.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš, vai Imants Strads.

29. jūnijā restorāna “Annas Dārzs” pagalmā tika rīkota vasarīga satikšanās dārza spēle ar sacensību – TV šovu dalībnieku un serālu aktieru pieredzes apmaiņu, gatavojoties jaunajai “Pannas Teātra” izrādei “Saimnieks meklē saimnieci”. KultūrasVēstis.lv un Epadomi TV piedāvā videoieskatu pasākumā

Izrāde „Saimnieks meklē saimnieci” no 8. jūlija būs skatāma Rīgā un Latvijas brīvdabas estrādēs. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” un kultūras centru kasēs.
Vērtējums: +2