Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 3


Video: Atklāta grāmatu izstāde “Jumavai 25”

Kopš 1991. gada, kad izdota pirmā “Jumavas” brošūra, ir pagājuši 25 gadi un apgāds kļuvis par vienu no populārākajiem un tradīcijām bagātākajiem dalībniekiem grāmatu tirgū. 25 gadi ir nopietns laiks, lai atskatītos uz padarīto un novērtētu nozīmīgākos projektus. Vislabāk apgādu raksturo pats produkts — grāmata. Tādēļ 25. aprīlī Latvijas Nacionālās bibliotēkas 4. stāva foajē tika atklāta grāmatu izstāde “Jumavai 25”, kura būs apskatāma līdz 8. maijam. Izstādes iekārtotājs ir pieredzējušais grāmatu mākslinieks, mākslas akadēmijas profesors Valdis Villerušs.

Izstādes koncepts ir apkopot un parādīt labākos, vērtīgākos Jumavas izdevumus, kas iepriecina ar savu vizuālo un saturisko krāšņumu, kā arī žanrisko daudzveidību.

Svinīgajā atvēršanas pasākumā apgādu sveikt bija ieradušies ilggadējie “Jumavas” sadarbības partneri, autori un citi viesi.
Vērtējums: +2