Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Dailes teātra Vasaras dārzā notiks Arta Robežnieka 50 gadu jubilejas koncerti

Redakcija
Redakcija

Sagaidot savu piecdesmito dzimšanas gadadienu, Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks aicina uz koncertportretu ar Frici Bārdu “Arta Robežnieka jubileju gaidot”.

Koncerti notiks intīmā gaisotnē Dailes teātra Vasaras dārzā, un tajos aktieris Friča Bārdas dzejā izstaigās takas, kas ved no pašas bērnības līdz šai dienai, un dziesmās klātesošajiem atvērs un ieskandinās savas dvēseles dziļākās stīgas.

Pasākumi plānoti tikai divus vakarus, 12. un 13 augustā, un tajos skanēs gan aktiera paša komponētas dziesmas, gan citu pazīstamu komponistu rakstītas melodijas – no Raimonda Paula līdz Armandam Alksnim un ansamblim “Manta”. Jubilārs uz skatuves būs redzams kopā ar Dailes teātra muzikālās daļas vadītāju, komponistu Juri Vaivodu.

Artis Robežnieks ir viens no Pētera Krilova vadītā leģendārā Daugavpils teātra kursa aktieriem. 1996. gadā viņš kļuvis par Dailes teātra aktieri, un kopš tā laika nospēlējis jau vairāk nekā astoņdesmit lomu. Romantiskie varoņi, sarežģīti dramatiski raksturi, komiski un traģikomiski tipi – visiem piemīt aktieriskais siltums un vīrišķība. Artis Robežnieks daudz spēlējis dažādus komiskos raksturus, demonstrējot labu humora izjūtu un spēju psiholoģisku patiesumu savienot ar grotesku. Īpašas ir gan viņa vokālās dotības, gan nebūt ne bieži sastopamā spēja būt uz skatuves emocionālam.

Pasākuma laikā joprojām tiks stingri ievēroti visi nepieciešamie piesardzības pasākumi, lai ierobežotu Covid-19 izplatību. Biļetes pieejamas internetā Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...