Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Video: Rīgas svētku 2016 svinības pilsētas centrā un apkaimēs – Ziemeļblāzmā, Imantā un Grīziņkalnā

„Rīgas svētki” šogad ir veltīti kino tēmai. Svētku tēma izvēlēta, lai atgādinātu par pirmo kinoseansu Rīgā, kas notika pirms 120 gadiem, un paraudzītos uz Rīgu kā kino cienītāju, kino veidotāju un kino rādītāju pilsētu.

No 12. līdz 14. augustam ikviens tiek aicināts piedalīties šajās trīs dienu dzimšanas dienas svinībās gan pilsētas centrā, gan arī apkaimēs – Imantā, Ziemeļblāzmā un Grīziņkalnā. Tāpat arī pilsētas centrā jau tradicionāli būs iespēja iegādāties pašdarinātus gardumus un amatniecības izstrādājumus tirdziņos 11. novembra krastmalā, Esplanādē, Jēkaba laukumā, kā arī laukumā pie Rīgas Sv. Pētera baznīcas. Savukārt Spīķeru kvartālā “Rīgas svētku restorānā” gardēžiem būs iespēja izbaudīt Rīgas labāko restorānu piedāvājumu, ļaujoties īpaši galvaspilsētas svētkiem radītajam gastronomiskajam ceļojumam.

Ar detalizētu svētku programmu var iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē www.rigassvetki.lv. Aktuālajām ziņām aicinām sekot līdzi sociālajos tīklos: www.twitter.com/rigassvetki, www.facebook.com/RigasSvetki.

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu „Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”; organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.
Vērtējums: +1