Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Pavadi sieviešu dienas vakaru kopā ar dzejas dižgariem iestudējumā “Vēstule draugam”

Redakcija
Redakcija

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā Ģilde” starptautiskajā sieviešu dienā piedāvā iespēju baudīt iestudējumu “Vēstule draugam” tiešraidē 8. martā plkst. 19.00 no Mazās ģildes Lielās zāles. Dzejas dižgarus – Ojāru Vācieti un Imantu Ziedoni attēlos latviešu iemīļotie aktieri Vilis Daudziņš un Kaspars Znotiņš, izspēlējot abu dzejnieku rakstītās dzejas rindas, ierakstus, vēstuļu un apsveikumu kartīšu saraksti Jēkaba Nīmaņa muzikālās partitūras pavadībā. Biļetes un interneta tiešraide - Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...

Vēstules Imanta Ziedoņa un Ojāra Vācieša starpā netika rakstītas regulāri. Reizēm atbilde nepienāca vispār, reizēm tā pienāca pēc vairākiem mēnešiem, taču tās bija trāpīgas un spilgtas, jo viņi bija līdzvērtīgi sarunu biedri. Iestudējumā “Vēstule draugam” skatītājiem būs iespēja iepazīties ar abu dzejnieku draudzības liecībām uz papīra, kuras atklājas visplašākajā emociju gammā – ar humoru, ironiju, sarkasmu, jušanu, sapratni, vientulību, smeldzi, brālību.

Tiešraides biļetes cena 7 eiro. Iegādājoties biļeti, tiks saņemts tiešraides kods, kuru būs iespējams izmantot, lai skatītos iestudējumu. Tiešraidi varēs vērot caur “Biļešu Paradīze” mājas lapu, uzspiežot uz pasākumu “Vēstule draugam”. Lai pieslēgtos pasākumam, būs jāievada tiešraides kods laukumā “insert password”. Kods paredzēts vienai viedierīcei.

Iestudējumu “Vēstule draugam” organizē RKTMC “Mazā Ģilde” sadarbībā ar mūzikas namu “Daile”, kā arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.