Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 3


Itālijas iluzionistu «DISGUIDO» šovā «Kino brīnumi» atdzīvosies leģendārais kinoteātris «Liesma» un kino šedevri

Redakcija
Redakcija

Šajā nedēļas nogalē – 1. un 2.jūnijā – Itālijas iluzionistu šovā «DISGUIDO», kas notiks Iluzionisma teātrī / muzejā «Mystero», uz brīdi atdzīvosies leģendārais kinoteātris «Liesma», jo mākslinieku šova laikā uz lielā LED ekrāna tiks demonstrēti daudzu pasaulslavenu filmu («Saldā dzīve», «Lielais diktators», «2001 A Space Odyssey» u.c.) fragmenti, «aicinot» uz skatuves Merilinu Monro, Čārliju Čaplinu un citus populārus kino personāžus, kuri pārsteigs skatītājus ar vēl neredzētiem burvju trikiem.

Iluzionisti Guido Marini un Izabella Raponi skatītājiem piedāvās izbaudīt krāšņu un aizraujošu izrādi, kuras galvenais moto ir «Kad kino nonāk iluzionistu rokās...» un kura vēsta par diženajiem kino šedevriem, vienlaikus apspēlējot tos ar iluzionisma elementiem un radot arī maģisku pieredzi. Teju pusotru stundu garajā izrādē mākslinieku duetam izdosies kopā sapludināt iluzionismu, kino, ātro tērpu transformāciju, deju, pantomīmu, akrobātiku, ēnu teātri un mūziku. Izrādes ilustrācijas būs alegoriskas un metaforiskas kinematogrāfiskas gleznas, ar kuru palīdzību izrādes varoņi stāstīs par cilvēka evolūciju kino vēsturē, dodot vaļu sapnim un iztēlei caur «Disguido» komēdiju un dzeju. Jāpiebilst, ka kino brīnumi atdzims ēkā, kur savulaik atradās populārais kinoteātris «Liesma.

«Gluži kā vēsturiskās «burvju lampas projekcija», šī izrāde ļauj vaļu iztēlei un aizved mūs uz dzejisku un fantasmagorisku vietu, kur nekas nav tā, kā izskatās un kur tajā pašā laikā viss ir iespējams. Gluži kā īstā KINO!» gaidāmo šovu raksturo «Mystero» dibinātāja un iluzioniste Dace Pecolli.

«Disguido» duets ir komēdijas un maģijas Eiropas čempioni, kuri dažādos konkursos saņēmuši balvas visā pasaulē, tāpat viņi ir arī Zelta statuetes – maģijas «Oskara» - laureāti. Mākslinieki ir bieži dažādu televīzijas programmu viesi, tostarp – labi zināmā Lasvegasas šova «Fool Us» dalībnieki. Miljoniem skatītāju ir aplaudējuši viņu neticamajiem priekšnesumiem turneju laikā 48 dažādās pasaules valstīs. Novērtēt viņu sniegumu varēs arī, 1. un 2.jūnijā atnākot uz Iluzionisma teātri «Mystero».

Īss ieskats izrādē:

«Mystero» dibinātāji – iluzionisti Pecolli – uzsver, ka šī izrāde piedāvās izbaudīt burvību, jautrību un brīnumus visai ģimenei. «Kino ir viens no skaistākajiem brīnumiem, kuru cilvēks ir radījis. Sapņi pārtop tēlos, un viss kļūst iespējams. Kino vēsturiski ir bijusi auglīga augsne arī iluzionistiem, jo kino burvju trikus jeb specefektus 20. gadsimta sākumā izgudroja franču burvju mākslinieks Džordžs Meljes,» atklāj Enriko Pecolli.

Izrāde «CinéMagique» notiks: 1.jūnijā plkst.14.30 un plkst.18 un 2. jūnijā plkst.14.30, un tā ir piemērota dažāda vecuma skatītājiem.

Biļetes var iegādāties šeit: https://fienta.com/lv/o/cinemagique
Iegādājoties grupas biļetes (sākot no 10 personām), var saņemt 10% atlaidi. Lai saņemtu atlaižu kodu, jāsazinās ar izrādes organizatoriem.