Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 3


Jaunmoku pilī notiks sarunu vakars “Krauze pret Krauzi”

Redakcija
Redakcija

23. martā plkst. 19.00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē iemīļotas TV ētera personības, brāļi Arnis un Valters Krauzes, aicina uz jautru sarunu vakaru “Krauze pret Krauzi” neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Vakaru vadīs žurnālists Ojārs Rubenis, bet par mūziku parūpēsies mūziķu grupa Kristapa Krievkalna vadībā.

Abiem brāļiem kopā Jaunajā 2024. gadā paliek apaļi 100 un viņi nolēmuši to atzīmēt, rīkojot sarunu vakaru “Krauze pret Krauzi”. Katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirīgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus - Arnis ziņu dienestā, bet Valters vairāk humorista ampluā. Tāpēc viņi stāstīs un dalīsies ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

Sarunu vakaru izdomāja Valters Krauze, ievelkot šajā avantūrā arī brāli. Ideja patika un pasākumā iesaistītājās arī Ojārs Rubenis - nozīmīgs Latvijas kultūras personāžs, sabiedrisko darbinieku un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris. Pēc izglītības filologs, pēc profesijas žurnālists O. Rubenis, uzdodot pareizos jautājumus, vedinās uz kvalitatīvu dialogu, kā arī viņš sola izjokot abus brāļus, izvilkt viņus ārpus komforta zonas un piešķilt sarunai uguntiņu. Ar Ojāra vadīto LTV raidījumu “Labvakar!” Atmodas laikā brāļi Krauzes uzauguši - un arī par to Valteram, Arnim un Ojāram kopā būs ko parunāt.

Vakars solās būt jautrs un tajos neiztrūks arī pārsteiguma elementi. Viesosies arī kāda visiem labi zināma un sabiedrībā iemīļota personība, kura pagaidām tiek turēta noslēpumā.

Pasākuma programmā būs sarunas, video stāsti par dzīvi, tās priekiem, kurioziem un likstām, pastāvošo iekārtu un citas sarunas tēmas. Vakara gaitā būs 5 sarunu raundi un muzikālais pavadījums kopā mūziķu grupu maestro Kristapa Krievkalna vadībā.

Koncerta biļetes pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cenas, sākot no 15 EUR.

Plkst. 17.00 aicinām uz atvērto vēstures ekskursiju Jaunmoku pils muzejā. Pils dāmas pavadībā būs apskatāma vēstures un jūgendstila interjera ekspozīcijas pirmajā stāvā, kā arī iespējams apmeklēt interaktīvā Meža muzeja daudzveidīgās ekspozīcijas par Latvijas dabu un dzīvniekiem otrajā stāvā. Dalība ekskursijā pēc muzeja ieejas cenrāža.

Pirms koncerta darbosies kafijas bārs, kurā varēs baudīt uzkodas un dzērienus.

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!