Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 3


Koncertorganizācijas AVE SOL deju kolektīvu koncerts “Sveika, saule!”

Redakcija
Redakcija

9. jūnijā plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē notiks Koncertorganizācijas AVE SOL deju kolektīvu koncerts “Sveika, saule!”

“Agra gaita, vēla rieta –
Vidū ziedu svētkiem vieta!”

Ar šiem vārdiem sākas Raiņa poēma “Ave Sol”, kuras teksti aktrises Vitas Vārpiņas lasījumā koncertorganizācijas “Ave Sol” deju kolektīvu koncertā saplūdīs vienotā veselumā ar latviešu tautas deju, veidojot niansētu sintēzi.
Latviešu skatuviskā deja ir viens no veidiem kā apliecināt mūsu tautas garu un latvisko identitāti – tā suģestē un iedvesmo ar savu vitalitāti, enerģiju un skaistumu. Indivīda dvēsele atdzimst nākamajās paaudzēs un dzīvo caur darbiem. Pretstatu vienība nebeidzamā kustībā turpina savu gaitu.
Koncerta “Sveika, saule!” divās daļās “Agra gaita” un “Ziedu svētki”, kas tematiski sasaucas ar Raiņa poēmu, apvienosies un savu sniegumu rādīs izcili deju kolektīvi – Koncertorganizācijas “Ave Sol” tautas deju ansambļi “Liesma” un “Teiksma”, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Teiksma” un “Oglīte” un bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”.

Dejas vibrācija ir maģiska… kā saules ceļš debesjumā, kā dabas mainīgums, trauslums un spēks. Dejas valoda, kas saprotama ikvienam, saplūst ar apkārtējās pasaules ritmiem un ietver visplašāko cilvēka emociju gammu…

“Un tu brīnies: dvēsle skaidra,
Nau ne smaguma, ne tumsas…”
Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...