Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 3


Rīgas Latviešu biedrības namā 17. novembrī norisināsies tradicionālā Labdarības balle

Redakcija
Redakcija

17.novembrī, atzīmējot Latvijas valsts 104.gadadienu, Rīgas Latviešu biedrības (RLB) namā notiks tradicionālā Labdarības balle. Balles sākums – plkst.19. Kā uzsver balles rīkotāji – Rotary Rīdzene klubs -, šogad mākslinieku ziedoto gleznu izsolē līdzekļi tiks vākti karā cietušās Ukrainas bērnu atbalstam Latvijā.

Tradicionāli balli ievadīs RLB priekšsēdētāja Gunta Gailīša uzruna, kā arī koncerts, kurā piedalīsies džeza orķestris «Mirage Jazz Orchestra» diriģenta Laura Amantova vadībā. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās arī Ukrainas vēstnieks Latvijā.

Balles atklāšanā tiks dejota tradicionālā polonēze, bet vakara gaitā sekos Ilzes Preisas, Unas Leguzes, EVIA ART un citu pazīstamu mākslinieku ziedoto gleznu izsole. Programmā gaidāma arī balvu loterija, svinīgās vakariņas, dejas un diriģenta Arvīda Platpera vadītā sadziedāšanās RLB Baltajā zālē.

Balles kulminācija būs viesu gājiens pusnaktī ar ziedu klēpjiem pie Brīvības pieminekļa, lai kā pirmie suminātu savas valsts 104. jubileju, tādēļ ikviens tiek aicināts ņemt līdzi tumši sarkanas un baltas rozes, kas tiks izmantotas pušķu veidošanai.

Līdz šim notikušajās Labdarības ballēs gūtie ziedojumi tikuši izmantoti Jāņa Rozentāla freskas izgaismošanai virs ieejas RLB nama, RLB vestibila un garderobes pārveidei, RLB Karoga mastu un kāpņu margu izveidei, kā arī RLB Kultūrizglītības centra kapitālajam remontam un pagalma mājas atjaunošanai.

Dreskods: dāmām – garā vakarkleita, kungiem – smokings vai tumšs uzvalks.

Biļetes var iegādāties RLB nama kasē, kā arī internetā: https://www.aula.lv/pasakumi/9-labd...